Gülçin ÇAVDARCI
GÜLÇİN ÇAVDARCI
Cilt Bakımınızı Doğru Yapıyor musunuz?

CİLT BAKIMINIZI DOĞRU YAPIYOR MUSUNUZ?

Olumlu olumsuz her durumdan etkilenen cildimiz hepimizin en hassas noktası. Cildimizin yaşlanmasına neden olan dış faktörlere karşı korumanın en etkili yolu ise ancak düzenli cilt bakımlarıyla olabilir. Dermatolog Dr. Justine Hextall ile... »

HAMİYET AKPINAR İLE 2019 MAKYAJ TRENDLERİNİ KONUŞTUK

Ünlülerin Makyaj Sanatçısı Hamiyet Akpınar ile 2019 makyaj trendlerini, gelin makyajının püf noktalarını ve en sık yapılan makyaj hatalarını konuştuk. »

AVOKADO ÇEKİRDEĞİ NASIL FİLİZLENDİRİLİR?

Avokadoyla son 5-6 yıl içinde tanıştım ve gerçekten beslenme düzenimin tam ortasına yerleşti. Sabah, öğle, akşam; tuzlu ya da tatlı her öğünüme girdi. Bir süre sonra her yediğim avokado çekirdeğini çöpe atmak içime dert oldu, bu çekirdekleri... »

KAHVENİZE HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI EKLEMEYE NE DERSİNİZ?

Küçücük ufacık ama etkileri çok olan bir tatlı kaşıklık öneride bulunacağım. Anlatması benden, karar verip denemesi sizden :) »

'ŞOK' DİYETLERE SON VERMENİN VAKTİ GELDİ

Aldığımız kilolardan bir an önce kurtulmak istediğimizde genellikle en kolay yolu seçiyor ve sağlıksız diyetlere başvuruyoruz. Özellikle kısa sürede 4-5 kilo verdiren, düşük kalorili, birçok vitamin ve mineralden yoksun olan 'şok' diyetlere... »

NEREDEN ÇIKTI BU SAĞLIKLI BESLENME?

Elimde yeşil içeceğimi, avokadomu, yulaf kasemi görenlerin çoğunluğu amacımın tartı olduğunu düşünüyor, ama hayır! Derdim tartıyla değil, derdim kendimle. »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.