Gizem AYDOĞAN
GİZEM AYDOĞAN
Bitkilerin Latince İsimleri ve Anlamları

BİTKİLERİN LATİNCE İSİMLERİ VE ANLAMLARI

Yaşadığımız dünyada binlerce, milyonlarca bitki görüyoruz. Her birinin ismini öğrenmek ise oldukça imkansız. »

AZ IŞIK İSTEYEN 4 EV YEŞİLİ

Az ışık alan ortamda da hayatta kalabilen bitkiler ile evinizin yarı aydınlık köşelerini de yeşillendirebilirsiniz. »

SUKULENTLER NASIL ÇOĞALTILIR?

Ailenin çiftçilikle uğraşmasından mıdır nedir bitki yetiştirmeyi her zaman çok sevdim. Bir dal, bir yaprak ne bulduysam suya koyup çoğaltayım, minik bir balkonum olsun orada bitki yetiştireyim derdindeyim. »

BİTKİLERDE SULAMA İLE İLGİLİ 10 ALTIN KURAL

Bitki bakımı 101 dersi sulamadır. Yeşili yerinde, sararmamış, kurumamış bitkiler istiyorsanız sulama ile ilgili bu temel bilgileri mutlaka öğrenmelisiniz. Basit deyip geçmeyin bir göz gezdirin. Yeni başlayanlar için de güzel bir liste olacağını... »

ALOE VERA JELİ TERÖRÜ

Her yerimize sürmeye bayıldığımız, çoğumuzun da yalan yanlış uygulamalar yaptığı aloe vera jeli terörü ne hallere geldi anlatayım. »

BİTKİ YETİŞTİRİCİLİĞİNİN İYİLEŞTİRİCİ GÜCÜ

Bu aralar bana en çok sorulan soru “Ne oldu da sen bitkilere sardın?” Çünkü iyileştirici gücünün yeni farkına varıyorum. »

CESARET KADINLARA ÇOK YAKIŞIYOR

Sosyal sorumluluk projeleri ile ilgili birkaç sene önce hissettiğim şeyleri maalesef hissetmiyorum. Üzgünüm ama bazı markalar bu projeleri PR amaçlı kullanıyor. Sadece PR amaçlı yürütülen sosyal sorumluluk projeleri de 10 metre öteden belli... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.