Gayet.net İlişki Uzmanı Cansu Yağız

KISKANÇLIKLA BAŞA ÇIKMAK

Kıskanmak kuşkusuz her insanın doğasında var olan bir duygudur. Bir ilişkinin uzun ömürlü ve tutkulu olmasını sağlayabilir. Kişilere, sevgililerinin, eşlerinin çantada keklik olmadığını hatırlatır. Tabii dozunda olursa! »

MUTLU İLİŞKİLERİN FORMÜLÜ

Bu hafta sizlerle mutlu ilişkilerin formüllerini paylaşmak istedim. »

YA TERK EDİLİRSEM!!!

İlişkilerinizin önünde sonunda biteceğini düşünerek daha gerçekleşmemiş ayrılıklar için endişe duyuyor musunuz? Terk edilme korkunuz ilişkinizi huzur içinde yaşamanızı engelliyor mu? Yakınlarınızı, ailenizi ve arkadaşlarınızı şu ya da bu... »

ÖZGÜRLEŞMEK İÇİN AFFETMEK ŞART

Bu haftaki yazıya bir soruyla başlamak istiyorum. Hala sinirlendiğiniz, size ihanet ettiğini düşündüğünüz ya da affedemediğiniz kişiler ve olaylar var mı? Bu soruya verdiğiniz cevap “evet” ise; hayatınızda kötü giden birçok şeyin nedenini... »

İLİŞKİLERDE İLETİŞİM TUZAKLARI

Bir ilişkiniz var ve çözülmeyen iletişim problemleri yaşıyorsanız hemen aşağıdaki tuzaklara göz atın... »

BİR İLİŞKİYE HAZIR MISINIZ?

Bazıları inkâr etse de, istisnalar hariç hemen hemen herkes kendisine göre mutlu, tutkulu ve huzurlu bir ilişki yaşamak ister. Ve genelde istediği gibi bir ilişki bulamamaktan, etrafında istediği özelliklere sahip kadın ya da erkek bulamamaktan... »

ADIM ADIM ÇEKİCİ OLMAK

Bundan sonra her hafta sizlerle buradan ilişkileri, hayattan beklentilerimizi, hedeflerimizi, iletişim yöntemlerimizi ve bu konularda kendimizi geliştirmek adına izleyeceğimiz yolları interaktif bir şekilde masaya yatıracağız. »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.