Füsun Saka
FÜSUN SAKA
NLP İle Zihinsel Detoks

NLP İLE ZİHİNSEL DETOKS

Duyular, duygular, kullanılan dil ve davranışlar arasındaki bağlantıları inceleyen NLP, yani beynin dilinin yeniden kurgulanması hayatınızdaki pek çok soruna farklı bir açıdan, hatta karşıdan bakmanızı sağlıyor. »

HAYATIMIZIN İLK ALTI AYI BUGÜNKÜ PSİKOLOJİK DURUMUMUZU BELİRLİYOR

Yetişkinlikte yaşadığımız bağımlılıkla ilgili olumsuz sorunların temellerinin, hayatımızın ilk altı ayında atıldığını biliyor muydunuz? »

HAMİLELİKTE ANNENİN PSİKOLOJİSİ BEBEĞİ ETKİLER Mİ?

Doğum; sadece bir bebeğin dünyaya gelmesi değil, çiftin anneliğe ve babalığa da doğuşudur aynı zamanda ve insanoğlunun hikayesi doğduğu anda değil anne - babanın zihnine düştüğü anda ve atalarından gelen aktarımlarla şekillenir. Uzman Klinik... »

ADRENALİN İSTEĞİ İLE ALDATMA ARASINDA BİR İLİŞKİ VAR MI?

Aşktan bahsedince hemen arkasında duran ve aşıklara sinsice göz kırpan bir gerçek olan aldatma, neredeyse her ilişkinin sonunu belirleyen bir kader gibi. Hemen itiraz etmeyin. İstisnaları bunun dışında tutuyoruz. Ama, insanların hayatlarını... »

FOBİNİZİ KARŞINIZA ALIP İZLEYİN

Fobilerin erkeklerde görülme oranı yüzde 7, kadınlarda ise yüzde 9 ve genetik faktör oldukça etkili. Fobi yaşayanların, birinci dereceden akrabalarında fobilerin herhangi biri mutlaka görülüyor. »

İLİŞKİDE TANIDIK OLANI SEÇEREK KAYBEDİYORUZ

Her ilişkinin dinamiği farklıdır. Kiminde partnerine dünyayı zindan edecek kadar kıskanç bir sevgili, kiminde ilişkinin içinde kalmayı beceremeyen ergen davranışlı bir adam ya da kadın ve sonunda kaçınılmaz olarak gelen ayrılıklar… İlişi... »

ÇOCUKLARINIZI İLİŞKİNİZDEN UZAK TUTUN

Bir evlilik başlıyor ve kimi zaman başladığı gibi sürmüyor. Kimi zaman çocuklar da evliliğin sürmesine katkıda bulunamıyor ve her şeye rağmen birliktelik boşanma ile sonuçlanıyor. Peki iyi niyetle ve aşkla başlayan bu birlikteliğin bitiminden... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.