Yazarlar

Sevgilimin kankası kankam olur

Sevgilimin kankası kankam olur

Madem Erkek Sinek olarak bu köşeyi yazıyorum, o zaman size her zaman işinize yarayacak bir tüyo veriyorum. Hazır mısınız?

Güncellenme tarihi:
Sevgilimin kankası kankam olur

Kalbinizin ilk defa biri için attığı o gençlik dönemlerinde birinden hoşlandığınız da başvurduğunuz taktiklerin başında çocuğun en yakın arkadaşıyla yakınlaşmak, kanka olmak gelir değil mi? İşte siz kadınların daha o yaşta bile ne kadar zeki olduğunu ispatlayan bir olaydır bu. Ama her seferinde ne olur? O en yakın arkadaş olayı yanlış anlar, size aşık olur. Bundan sonra da ayıkla pirincin taşını.

Zaman geçer. Farklı zamanlarda, farklı kişilerle bu olay kısır döngü halini alır. O zaman ne yapmalısınız?

Yapmanız gereken şu: Hoşlandığınız çocukla arkadaş olmaya çalışmak. Justin Timberlake ve Mila Kunis'in Aşktan Öte filmini izlemediyseniz muhakkak izleyin. Tam da bu konuyu özetleyen süper eğlenceli bir film. Sana aşık oldum çünkü sen benim en yakın arkadaşımsın diyor filmde. İşte önemli olan bu. Hele yaş ilerledikçe erkekler için çok daha önemli oluyor bu durum. Annelik yapmayın arkadaş olun.

Tamammm, burada anlaştıysak ikinci aşamaya geçelim. Sevgilinizin kankalarıyla muhakkak ama muhakkak iyi anlaşın. Onlara kendinizi sevdirin. Biz erkekler sizlerden daha çok dedikodu severiz, unutmayın. Eğer birini sevmezsek arkadan öyle bir konuşur öyle bir konuşuruz ki siz kadın halinizle şaşırıp kalırsınız. Eski kız arkadaşımın çok kulaklarını çınlatmışlardır bizim çocuklar. Sonrasında da işte eski sıfatına nail oldu.

Kaleyi içten fethetmek tabiri vardır ya bu söz aileden önce dostlar için söylenmiş olmalı.
Aman bu yazıyı okuduktan sonra kulağınıza küpe olsun bu dediklerim. Eğersevgilinizi kaybetmek istemiyorsanız ama içinizden de gelmeyen bir şey yapmak zorunda kalıyorsanız tiyatral yeteneğinizi kullanın derim ben. Hem siz kadınlar bu konuda oldukça başarılısınızdır.

Bu arada hepinize şimdiden iyi bayramlar

Yayın tarihi: 04.11.2011
« tüm yazıları
4173
dahafazlası
YORUMLAR

Neden olmasin ki

mobil kullanici 05.11.2011 20:58:42

Bende bayildim

mobil kullanici 04.11.2011 17:52:33

Bayıldımmmmm

Ahsen 04.11.2011 13:37:28
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.