Yazarlar

Evleneceğin kız bakire olmamalı

Evleneceğin kız bakire olmamalı

Artık devir değişti. Hangi konuda derseniz? Bekaret, cinsellik vs. Eskidenmiş o evlenmeden olmaz muhabbetleri. Hatta erkeklerin yalnız bakire kızla evlenirim söylemleri. Gerçi bazı annelere göre evleneceğin kızın bakire olması hala önemli ama onları da kandırmak oldukça kolay.

Güncellenme tarihi:
Evleneceğin kız bakire olmamalı

Yine erkek erkeğe toplandığımız bir akşam konu nasıl olduysa bekarete geldi. "Evleneceğin kızın bakire olmasını ister misin? 7 kişilk guruptan sadece 1 kişi illa bakire kızla evlenmek isterim dedi. Onun da mantığı hep aynı: Kızın hayatında ilk olmak istenmesi- rekabete tahammülü yok anlaşılan!

Benim gibi bekaretin önemli olmadığını hatta yitirilmesi gerektiğini düşünen yakın bir arkadaşımın yorumu her ne kadar düşündürücü olsa da oldukça doğruydu. Tabii kendine güvenen erkekler için geçerli bir durum bu söylediği. "Kız benden önce biriyle birlikte olsun ki benim farkımı anlasın." :) Şimdi size ukalaca bir yaklaşım gibi gelebilir ama derine inersek ne kadar da doğru değil mi?

Bunu düşünürken iç sesimin sorusunu duydum. "Ya seninle sevişirken diğerleri aklına gelirse?, Ya senin yaptığın bir hareketi daha öncekiler de yaptıysa ve bu durum ona eskiden birini hatırlattıysa." Cevabı güçlü sesiyle dış sesim verdi: "Koçum burda da farkını sen ortaya koyacaksın."

Kesinlikle karar verdim. Her insan evlenmeden önce cinselliği yaşamalı. Yaşamayanlar Arap atı gibi sonradan açılırlar filan, aman Allah korusun. Zaten psikologlar bile evlenmeden önce ilişkiye girilmesinden yanalar.

Ama ben yine de abartmayın derim. Tamam canım biz de abartmayız, söz(!)

Şaka bir yana her önüne gelenle beraber olan kızlar kabulümdür demiyorum. Sonuçta diğer erkekler gibi paçavra gibi atılmak istemem.
Ama asıl amacım size 2 öğüt vermek. Birincisi siz de fırsatını bulduğu her kadınla yatağa girmiş, seçici olmayan adamlardan uzak durun. Çok muhtemelen eziktir, ezikliğini bu yolla kapatmaya çalışıyordur. Hiçbir şey olmasa hastalık kaparsınız mazallah.

İkinci uzak duracağınız tip de benim için namus iki bacak arasında diyenler. Zira onların da beyinleri muhtemelen bacak arasındadır. Kendi akılları hep cinsellikte olduğu için de aşırı kıskanç olurlar, her şeyi olmadık şekilde değerlendirirler özetle çekilmezler. Netice olarak, Allah bakireyim diyip, önüne gelenle fingirdeşen kadınlardan, namusu bekarette arayıp gözü fıldır fıldır olan adamlardan cümle alemi korusun...

Yayın tarihi: 16.12.2011
« tüm yazıları
15378
YORUMLAR

Bence bu yazıyı yazmanın sebebi bu devirde bakire kadın bulamayacağını düşünmen. Eğer herkes senin gibi düşünüyor olsaydı gerçekten bulamazdın.

ruveydaeroglu 24.06.2012 22:24:52

abartayın sonunu iyi bağlamışlar ve 2 öğüt de gayet yerinde ! anlayana bayanlar beyler !!!!

cancccc 12.02.2012 19:33:30

sen bunları yazarken ne düşünüyordun bilmiyorum küçük adam ama herkesin farklı seçimleri olabileceği hiç aklına gelmemiş olmalı:D sana şu kadar diyorum sen yazma dostumm fazlaa sallıyorsun :D

baya relax 11.02.2012 13:03:29

erkekleri komik buluyorum, hem bulduğunuz her kadını yatağa atmaya çalışıyorsunuz hemde evleneceğiniz zaman bakire olman lazım diyorsunuz, siz ne istediğinizi biliyor musunuz? Bakire kızlar istiyorsanız namussuzluğu bırakın, iki yüzlülüğü de!!

çıldırdım 10.02.2012 17:48:29

1)Sitenin ismi nedir? mahmure. 2)altında ne yazıyor? kadına dair herşey. 3)Bu kadar çok erkek(!) neden bu siteyi takip ediyor? ne meraklıymışsınız siz! hiç özelimiz kalmadı şekerim hadi başka kapıya beyler bari bizi burada yalnız bırakın.

merak?? 20.12.2011 12:50:24

sözüm burdaki müslümanlara siz kimsiniz ki ALLAH(c.c.) 'n yarattığı insanların yaptığı hataları yargılıyorsunuz. Zina yasaktır diyenlere sözüm kadına yasak olan zina sana da yasak burda aşırı dinci geçinen beyler şu internetten çok kaba tabir ile kız düşürsem de eve atsam diyen kaç kişi var kim bilir, önemli olan yastığa başını koyduğunda rahat uyumak. Bakire olmayan kadına pislik atıyorsun nasıl rahat uyuyorsun? acaba kaç kızın günahına ortak oldun ya da yoldan geçerken açıkta kalmış saç telinden tahrik oldun. Bırak milletin namusunu nefsine hakim ol biaz. YAZIK SANA HEPİMİZE YAZIK.

YAZIK 20.12.2011 12:44:13

burada bir yazar(!) var yazı yazmış peşinde yüzlerce okuyucu(!) okumuş okuduğunu anlamamış hepsi yorumcu(!) olmuş ancak okuduğunu algılayamamış.Kimisi demiş ki bunu okuyan kadın cesaretlenir, beyler belki siz bu tarz yazıları okuyunca cesaretlenebilirsiniz tıpkı dizi seyredip ölen karakter için gıyaben cenaze namazı kaldırdığınız gibi ama hanımların beyni siz erkeklerden daha farklı çalışıyor okuduklarını önce irdeliyorlar. Ben daha bu yorumlar arasında hiç evet yazar böyle söylemiş o zaman ben de bu akşam, bugüne kadar pamuklar içinde sakladığım kızlığımdan vazgeçeyim diyen birini görmedim.

uzun oldu biraz 20.12.2011 12:34:29

bu kadar erkek bir kadın sitesinde ne yapıyor çok merak ediyorum...

merak 19.12.2011 11:41:14

Bu yazıyı yazan kesinlikle bir erkek değil, bakire olmayan bir kadın. Geçmiş olsun.

isim yok 19.12.2011 09:37:23

Ben bu yaşıma kadar cinsel ilişki yaşamadım.Dolayısıyla bakire bir kadın istemeyi hakettiğimi düşünüyorum...

mehmet çakır 19.12.2011 01:45:56
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.