Yazarlar

Ayak bakımlıysa evlenirim arkadaş!

Ayak bakımlıysa evlenirim arkadaş!

Uzun zamandır sizleri ihmal ettiğimin farkındayım ama tam gaz geri geldim, işte burdayım...

Erkek sinek

Havalar ısınmaya başladıkça ben de strese girer oldum. Kıyafet konusunda kimse ne giyeceğini bilemiyor. Tamam haklı olabilirsiniz de. Ama zaten bütün kış ayaklarınız o koskoca botların içine tıkıştı. Bari boyutunu küçültün hanımlar. Boyutunu küçültün diyorum, hemen açılın saçılın demiyorum. Zaten açılıp saçılmanız benim stresimin başlaması anlamına geliyor. Bakımsız ayaklar ve karşılaştığım kötü manzara. Yani o kadınlar o ayaklarla nasıl koca buluyor anlamıyorum. Arkadaş hiç mi kendinize saygınız yok, hiç mi etrafa saygınız yok?

Ben zaten hemcinslerimi de anlayamıyorum. Konuşmaya gelince “Aman güzel olsun, bakımlı olsun, seksi olsun, olsun da olsun...” diye ahkam keser, kimseyi beğenmezler. Ama o konuşurken mangalda kül bırakmayanların yanındaki kadınları görünce şokkkk.

Ya konuşurken atıp tutmayacaksın ya da ne konuştuysan onu uygulayacaksın.

Aslında geçmişten bugüne hep böyle olmamış mıdır? Filmlerde de hep böyle değil midir? Anadolu erkeği, köy delikanlısı, kız kardeşine sokak yüzü göstermeyen erkek, pavyonda tanıştığı kadını evinin kadını yapmaz mı?

Oooo ayaktan girdik, pavyondan çıktık. Toparlamak gerekirse siz sevgili kadınlar maaşlarınızdan üç beş ayırın da ayaklarınıza özen gösterin. Sizden özel ricam olsun beni kırmayın.

Yayın tarihi: 22.03.2012
« tüm yazıları
9123
YORUMLAR

Bu yazından şunu anlıyorum ki müptela bir ayak fetiştisin. bence maaşından 3 5 biriktirip psikiyatri parası toplayıp ruh sağlığını kontrol ettirmelisin :-/

Fikri Sabit 30.05.2012 17:37:50
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.