Blogcu Anne Elif Doğan
Blogcu Anne: Gamze ve diğerleri...

BLOGCU ANNE: GAMZE VE DİĞERLERİ...

Biz yardımsever bir toplumuz. Birbirimize yardım etmeyi, dayanmayı, dayanışmayı seviyoruz. Fakat kan bağışı, organ bağışı, şimdi ilik bağışı gibi konular maalesef pek bilinmiyor toplumumuzda. »

ÇOCUK BÜYÜTMENİN EN KOLAY YOLU

Çocuk büyütmenin en kolay bir yolunu buldum: Bir çocuk daha yapmak! »

ÇOCUĞUM YETERLİ YİYOR MU?

Biz annelerin tabir-i caizse çocukla ilgili “kafayı yediği” konuların başında uyku geliyorsa, onu yakın takipte de yemek konusu yer alıyor. Birçok anne çocuğunun “yeterince yemediğinden” şikâyetçi. »

BABALARA ÖZGÜRLÜK

En çok satan anne-çocuk kitapları listesinde tartışmasız en üst sıralarda yer alan “Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler” (What To Expect When You’re Expecting) kitabının yazarı Heidi Murkoff geçtiğimiz hafta Prima’nın davetlisi olarak... »

ANTİTEZLER ARASINDA TEZLERE TUTUNMAK

İnternet bilgi çağı... İyi, süper. Her türlü bilgiye ulaşabiliyoruz. Harika. Ama bazen fazla geliyor bana bildiklerim. Kaldıramıyorum. »

UYKU HAKKINDA ASIL SİZİN BİLMEDİKLERİNİZ

Geçtiğimiz hafta sonu gazetelerde Uyku hakkında bilmedikleriniz başlıklı bir haber vardı. Haber, kamuoyunu uyku hakkında bilgilendirme amacı taşıyordu. »

YEMEK YEDİRME SANATI

Geçenlerde 21 aylık küçük oğlum Derin'e annemin elleriyle sardığı yaprak dolmasının yapraklarını açarak içini yedirirken aklıma şöyle bir şey geldi: Bin bir zahmet sardığı yaprakları çözerek içini çocuğuna yediren, bari çöpe gitmesin diye... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.