Ece Demircan
ECE DEMİRCAN
Büyüklerin Ellerinden Küçüklerin Gözlerinden

BÜYÜKLERİN ELLERİNDEN KÜÇÜKLERİN GÖZLERİNDEN

Şekerlerinizi çikolatalarınızı hazırlayın, evinizin şöyle bir tozunu alın, parmaklarınız yere dik bakacak şekilde herhangi bir elinizi uzatın ve bekleyin, zira bayram her an gelebilir. »

KADIN HİKAYELERİ OKUMAK İSTEYENLERE KİTAP ÖNERİLERİ

Türk ve dünya edebiyatında başrolünde kadın olan, kurgusal veya gerçek yaşanmış hikâyelerin anlatıldığı birçok kitap var. Kimi kendini keşfedemiyor, kimi hayallerinin peşinden gidiyor, kimi de kırık kalpler durağında bekliyor. Kadın hikâyeleri…... »

GÜNDÜZ DOKTOR AKŞAM OYUNCU

Uzm. Dr. Sibel Barut Keskin… Muğla’da yaşayan başarılı bir doktor kendisi, iki çocuk annesi ve aynı zamanda oyuncu. Tiyatroya olan tutkusu onu sahneye çıkarmış ve birçok oyunda rol almış. Gündüzleri doktorluk yapıyor, akşamları ise tiyatro... »

GENİŞ AİLE KOMŞU KIZI YAKINDA VİZYONDA

Her başarılı senaryonun arkasında iyi bir yazar var. O, sadece iyi bir yazar olmakla kalmamış, farklı mizah anlayışıyla da unutulmaz komedi dizilerine imzasını atmış. Kimden mi bahsediyorum? Üst Düzey Ayrılık ve Pür Neşe kitaplarının yazarı... »

YAZ AYLARINDA EVİNİZİN NEŞESİNİ ARTIRIN

Yazın gelmesiyle birlikte ağaçlar yeşile kavuşuyor, çiçekler dans ediyor, kuşlar ise en güzel şarkılarını söylüyor. Siz de evinizde yapacağınız ufak ama etkili dokunuşlarla yazın enerjisini doyasıya hissedebilirsiniz. Bunun için renkleri... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.