Yazarlar

Uzun atkılar stil katıyor!

Uzun atkılar stil katıyor!

Atkılar hatta eşarplar ve şallar her kadının vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Farklı bir görüntü yaratırlar ve dikkat çekmemize de katkıda bulunurlar.

Güncellenme tarihi:
Uzun atkılar stil katıyor!
Bazıları sıcak tutması için boynuna bir atkı dolar, bazıları silik bir kıyafeti neşelendirmek için kullanır, bazıları ise daha zarif ve elegan bir hava katmak için tercih eder... Atkılar yıllardır değil yüzyıllardır bizlerledirler.
Atkılar artık eskiden olduğu gibi sadece bizi soğuktan ya da rüzgardan korumak amaçlı kullanılmıyor. Son moda oluşları ve çok amaçlı kullanımlarıyla en olmazsa olmaz aksesuarımız oluverdiler.

Bu sezon tasarımcılar uzun ve geniş atkılarla karşımızdalar. Aynı anda birkaç atkıyı üst üste kullanabilirsiniz. Basit biçimli uçları, ponponlu, püsküllü vb. olanlar kıyafetinize ayrı bir hareket katar.

Uzun atkıları boynunuza dolamak zor gelebilir ama kullanmaktan çekinmeyin. Kendinizi test edin, birçok biçimde kullanabilirsiniz ve farklı stiller yaratabilirsiniz.

Foto galeriyi görmek için tıklayın!


Mahmure Moda Editörü Bahar Eren
Yayın tarihi: 08.01.2010
« tüm yazıları
1646
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.