Yazarlar

Tweetimi attım bekliyorum...

Tweetimi attım bekliyorum...

Hilal Cebeci, sağını solunu tweeterdan açarak yatmadan önce halkla paylaşmaya karar verdi. Eskiden yatmadan önce süt içilir, belki bir miktar fantezi dünyasını uyaran bir eylem olsa da kısa ılık bir duş alınırdı. En kötü koyun işine girilirdi.

Tweetimi attım bekliyorum...
Şimdiyse trend fotoğraf çekip, tweeterda tweetleri saymak sanırım.

Cebeci'nin bu fotoromanı, yataktan havuza, oradan tuvaletlere uzanan bir yelpazede akşamüstü kuşağında seyredilen Brezilya dizileri kıvamında sürüp gidiyor.

Ağır depresyon mu, ne halt edeceğini bilememek mi, herkesin bir tahmini var ama kadın en nihayetinde kendine gündemde bir yer açtı.
Zira yaptığı Türkiye'de bir ilk ve cesaret gerektirir.

Sonucunda ise şimdilerde 175 binin üzerinde takipçisi olan bir sosyal medya fenomeni haline geldi. Kendince bir tanıtım çalışması, bir halka ilişkiler çabası.

Peki, ya biz?

Takipçi olan 175 binin üzerindeki kitle.
Biz diyorum çünkü her ne kadar tweeterda takipçisi olmasak da, o muhteşem pozları doğrudan değil dolaylı olarak basından takip ediyor olsak da kabul edelim; biz de takipçiyiz!
Hepimiz en azından bir Hilal Cebeci fotoğrafına tıklamış, bu kitlenin içinde yer almışızdır. Hiç şüphem yok.

Neden?

Ortalıkta hiç mi meme, pop yok?

Ya da bu Hilal nasıl bir Hilal ki kimsenin bu güzellikten mahrum kalmaması gibi bir durum var.
Kitleler birbirini etkiliyor evet ama en nihayetinde bildiğin meme, bildiğin popo.
Yayın tarihi: 22.07.2011
« tüm yazıları
2415
dahafazlası
YORUMLAR

Bunun medeni cesaretle malesef ilgisi yok. Psikiyatrik açıdan ele alınması gerek bence. Bu olanları takdir etmek ve bunu sizin yaptığınız gibi çeşitli mecralarda övmek ya da beğenmek halkı yanıltmak ve şu anda 100.000 olan takipçi sayısını 200.000'e 300.000'e çıkarmak ve bizler üzerinden para kazanmasına yardımcı olmaktan başka birşeye yaramıyor kanımca. Prim vermezsek sönüüüüpp gider.

Gözdem Tıkır 16.08.2011 10:12:39

kadindaki medeni cesaret, bizim toplumda eksik olan bisi. Bu nedenle herkes yadirgiyor. Yoksa sheron stone un temel icgudu filminin kult oldugu, amerikali teenagerlarin iphonelu ic camasir goruntulerinin magazini renklendirdigi bi dunyada yasiyoruz:)

Panpis:) 22.07.2011 12:13:46
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.