Yazarlar

Stilinizi keşfetmeye hazır mısınız?

Stilinizi keşfetmeye hazır mısınız?

Mahmure.com bir ilke daha imza atıyor ve İmaj Danışmanı Suna Kabadayı'yı Mahmure kullanıcılarıyla buluşturuyor.

İmaj Danışmanı Suna Kabadayı, Mahmure kullanıcılarımızın profesyonel ve sosyal yaşamda kişisel imaj, renk ve stil seçimleri, gardırop düzenlemesi ve alışveriş konusunda merak ettiklerini yanıtlayacak.

Suna Kabadayı'ya sorularınızı sayfanın sağ üstünde yer alan "soru gönder" butonunu kullanarak sorabilirsiniz. Göndereceğiniz sorular değerlendirildikten sonra cevaplarını Uzmanlar bölümümüzdeki Suna Kabadayı'nın sayfasından okuyabilir ve İmaj Danışmanımız vasıtasıyla stilinizi adım adım keşfedebilirsiniz.

Suna Kabadayı'yı tanıyalım

Kadıköy Anadolu Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan Suna Kabadayı, çeşitli global markaların pazarlama çalışmaları konusunda yönetici olarak görev aldı.

Profesyonel olarak edindiği deneyimlerini kişisel gelişim alanına taşıyarak bireyin imaj yönetimi ile birleştirmeye karar verdi. 2004 yılında ABD'de Conselle Institute of Image Management'da imaj danışmanlığı programını tamamlayarak, sertifikasını aldı. Uluslarası İmaj Danışmanları Derneği'ne (AICI) üye olarak, Sekizinci Renk Danışmanlık firmasını kurdu. Amacı; çalışanlarına yatırım yapmak isteyen şirketlere ve imajına önem veren bireylere imaj yönetimi teknikleri konusunda rehberlik etmek.

İmaj Yönetimi alanındaki çalışmlarını tek biryaklaşımla sınırlamayan Suna Kabadayı, imaj yönetimi konusundaki gelişmeleri ve farklı yaklaşımları takip ederek, kendisiyle bu keyifli yolculuğa çıkanların hizmetine sunmaktadır.

Sekizinci Renk'ten hayatınıza yeni bir renk

Kurumlara ve bireylere imaj yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti veren Sekizinci Renk, sizleri stilinizi keşfetmeye davet ediyor.

Kişisel ve profesyonel gelişim için imaj geliştirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti veren , imaj yönetiminin sürekliliğinin sağlanması için çözüm önerileri sunuyor. Kurumlara ve bireylere yönelik hazırlanan butik eğitimler ve birebir danışmanlık seansları ile , dış görünüş ve sözsüz iletişim konularında kişi ve kurumlara rehberlik etmeyi hedefliyor.

'in sunduğu hizmetler 3 ana başlıkta toplanıyor. Kurumsal hizmetler, şirket ihtiyaçlarına göre belirlenmiş imaj yönetimi ilkelerini tanımlamak ve gerçekleştirmek için çeşitli imaj yönetim yönetimi programları, seminerler ve butik eğitim programları sunuyor. Bireysel hizmetlerde ise çalışmalar, danışanların vücut ve renk analizleriyle başlıyor, kendilerini en iyi yansıtacak gardırobu oluşturmakla devam ediyor. Son olarak, iş hayatına hazırlanan üniversite öğrencileri ve çalışmaya yeni başlayan mezunlar da 'in hizmetlerinden yararlanabiliyor. İş görüşmeleri için uygun giyim alternatifleri, bütçe zorlamayacak kıyafet seçimi konularında ipuçlarını, üniversitelerle yapılan işbirlikleri doğrultusunda seminerler ve koçluk seansları ile öğrencilere ulaştırıyor.

ile yapacağınız yolculukta sizlere Suna Kabadayı eşlik ediyor. Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan Suna, dünya çapında tanınmış markaların imaj çalışmalarından sonra, pazarlama deneyimini bireyler için imaj yönetimi ile birleştirmeye karar verdi. 2004 yılında ABD'de Conselle Institute of Image Management'da imaj yönetimi programını ve stajını tamamlayarak, sertifikasını aldı. Uluslarası İmaj Danışmanları Derneği'ne (AICI) üye olarak, Sekizinci Renk Danışmanlık firmasını kurdu. Amacı; çalışanlarına yatırım yapmak isteyen şirketlere ve imajına önem veren bireylere kendileri için çalışan bir imaj sahibi olma becerisi edinmeleri konusunda rehberlik etmek. Bir başka deyişle kişilerin bulundukları yer ile ulaşmak istedikleri yer arasında köprü kurabilmek.

Hem profesyonel hem sosyal yaşamda daha güçlü etki bırakmanızı sağlayacak bu hizmetleri daha yakından tanımak için sorularınızı Suna Kabadayı'ya Mahmure.com aracılığıyla sorabilirsiniz.
Yayın tarihi: 15.02.2006
« tüm yazıları
1375
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.