Yazarlar

Sevgilim sürekli başka kızlardan bahsediyor!

Sevgilim sürekli başka kızlardan bahsediyor!

Gönül Derman sorularınıza cevap veriyor.

Sevgilim sürekli başka kızlardan bahsediyor!
Dipteyim!

Soru: Benim sorunum şu! Eski arkadaşımı unutamıyorum. O evli ve severek evlenmediğini düşünüyorum. Doğru düzgün bir şey yaşamıyorlar çünkü hiç gezip tozmuyorlar bile. Sürekli beni arıyor ve bende sevdiğim için görüşüyorum ama sonu yok bunun çok iyi biliyorum. Canım çok ama çok acıyor ve bu yaptığımı kendime hiç yakıştıramıyorum. Ondan nasıl uzak durmalıyım ve neden bunu yaptığını da hiç anlamıyorum çünkü eşinden de ayrılmayı düşünmüyor. Yardım ederseniz ve bana bir yol gösterirseniz çok sevinirim.


Sevgili dostum
Öncelikli olarak iki soruyla başlamak istiyorum. Gezip tozmuyor diye eşini sevmediğini nereden çıkarıyorsun? Dahası madem seni seviyordu neden seninle değil de onunla evlendi diye sormazlar mı?
Evli bir adamla sonu olmayan bir ilişkinin içinde olman canını bu kadar yakıyorsa yarın pişmanlıklarınla ve kaybedilen zamanınla çok daha fazla canın yanabilir. Sende çok iyi biliyorsun ki onurlu olan davranış evli bir adamdan ne olursa olsun uzak durmaktır. Seni seviyor olsaydı boşanırdı ve ondan sonra karşına çıkardı. Onun şimdi yaptığı belki senin duygularını hiçe sayarak hayatına biraz heyecan katmak. Çünkü sana gerçek anlamda değer verseydi bunu yapmaz ve evliyken hayatına sokmaya çalışmazdı. İnan bana klasik bir senaryo senin yaşadığın. Buna benzer öylesine mail alıyorum ki... Ve şu ana kadarda sonu mutlulukla biten olmadı. Hepsi hayal kırıklığı ve nasıl inandık sözleriyle son buldu.

Yapman gereken şey aslında apaçık ortada gibi, ne olursa olsun evli olduğu gerçeğini kabul edecek ve yine görüşmemeye çalışman en doğrusu olabilecektir. Sonrası kendiliğinden gelecek zaten. Zaman onu unutturacak ve seni sevip sayacak insanlara şans vermeyi öğretecek. Diğer yandan devam edersen belki utanç ve belki kaybedilen zamanınla baş başa kalabileceksin.

Zaten bunu kendime yakıştıramıyorum ve belirsizlik çok canımı yakıyor diyorsun sonunun olmadığını bile bile... Dahası genç bir kadının evliliğini bozmuş olacaksın. Ama en küçük sorunda sevdiğim dediğin adam evine gidecek ve seni geçmişte bırakabilecek ve sen acınla baş başa kalabileceksin. Bu kadar genç biriyken kendine bunu yapmana değer mi? Lütfen bu soruyu bir düşün olur mu?

Sevgiler
Gönül Derman


>>>>>>>>
Yayın tarihi: 23.11.2010
« tüm yazıları
15713
dahafazlası
YORUMLAR

evli adamdan hayır gelmez hala anlamadın mı

meral çağlayan 27.12.2011 11:21:50

evli adamlarla bu işi yapanlar bir süre sonra kendilerininde aldatılacağını unutmasın.

can 17.10.2011 15:50:36

size göre basit bende aynı durumdayım...bende sizin gibi düsünüyorum bu arada büyük lokma yiyin ama büyük konuşmayın...aşk bu aşk ne zaman kime geleceği belli olmaz bencil olmayın

ayşe 19.08.2011 17:09:24

geri kafa misin???? ayriln ozaman .. cook basit,:)

::: 17.06.2011 20:37:19

benim anlamadıgım niye evli erkekleri tercih ediyorlar yada niye evlenince erkekler kıymetli oluyor ozamanmı aklınıza geliyor evlenmeden önce aklınız nerdeydi tek kelimeyle şunu diyorum yuva yıkanın yuvası olmaz kesinlikle

umut 27.11.2010 16:39:56

gercektende onurlu bir davranış evli bir adamdan uzak durmaktır.Unutmak istiyorsa da görüşmesin yani bu kadar basitt

sevgi 24.11.2010 09:33:05
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.