Yazarlar

Problemli bölge karın - bel ise

Problemli bölge karın - bel ise

İmaj Danışmanı Suna Kabadayı Mahmure kullanıcılarının giyim tercihlerinde yaşadığı sorunlar ile ilgili tüyolar veriyor.

Unutmayın ki tam bel hizanızda biten ceketler ve bluzlar o bölgede bir yatay çizgi oluşturarak problemli bölgeyi iyice vurgularlar. Bunu önlemek için ceketlerinizi ya kalça hizasında ya da daha uzun boylarda seçmeye özen gösterin. Yine ceketlerinizde kabarık omuz vatkaları yerine düşük omuzları tercih edebilirsiniz. Ceket alışverişlerinizde yuvarlak kıvrımlı bir bel hattı için kıvrımlı bir ceket ya da arkada kemerli modelleri tercih ederseniz belinizi çok daha ince gösterecektir.

Kumaşlarda yapılacak akıllı bir seçim ile vücudunuza yapışmayan, akışkan kumaşlar karın ve bel probleminizi çözmenize yardımcı olur. Üzerinize oturan tok kumaşlarsa ceketleriniz için doğru seçim olacaktır.

Anvelop kesimli ya da yandan bağlamalı gömlekler size kum saatini andıran bir bel çizgisi sağlayacaktır. Bu yaz sıkça aşina olduğumuz empire kesimli bluzlar dikkati göğüs bölgesine çekerek karın ve mideden uzaklaştırır.

Jile kıyafetler belinizi inceltirken yine alçak kesimli etekler de dikkati karından uzaklaştırır. Bir tunikle birlikte giyilmiş ince bir kemer belinizi inceltirken kalın bir kemer çok fazla dikkat çekeceğinden tercih edilmemelidir.

Suna Kabadayı
İmaj Danışmanı
Sekizinci Renk

Yayın tarihi: 21.02.2006
« tüm yazıları
1248
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.