Yazarlar

Onunla olmamı herkes yadırgıyor!

Onunla olmamı herkes yadırgıyor!

Gönül Derman sizlerden gelen soruları cevapladı.

Aşk bu mu?

Soru: merhaba ben 25 yaşında çalışan biriyim. Çalıştığım yerde yönetici olan birinin bana ilgisini çok sonra fark ettim. Bana açıkladı bende karşı çıktım ama aradan geçen uzun zamandan sonra bendede bazı duyguların olduğunu fark ettim. Fakat o evli biri ve aramızda 25 yaş fark var. Böyle şeylere gerçekten karşı olan birisiydim. Ama bende biraz değiştim. Sonra ben de ilgi göstermeye başladım ama aramızda bir şey olmadı rüyalarımda bile o var. Bilmiyorum nedir bu? Ama ayak uydurmam mümkün değil. Ama aklımdan da çıkmıyor. Kendime anlam veremiyorum paylaşmak istedim sizinle de. Bir akıl verirseniz gerçekten sevinirim.


Merhaba
Adam evli. Senden 25 yaş büyük. Yöneticin. Sana asla yan gözle bile bakmaması gerekirken... Anlayacağın tam bir yanlışlar silsilesidir gidiyor. Zaten sende farkındasın. Allahtan aklı başındasın ki daha büyük bir yanlışın içine düşmemişsin. Senin gibi doğruları olan bir genç kızın gerçek anlamda incinmeden buna dur diyebilecek gücü olduğunu düşünüyorum. Biliyorum ilgi duyuyorken zor olacak ama zoru başardığın da kendinle gurur duyacaksın. Mademki fikirlerimi önemseme nezaketini gösteriyorsun bende seni korumak adına doğruları acıda olsa söylemek zorundayım.
İnan bana sevgi kırıntılarıyla yetinmeden seni hak eden biriyle daha mutlu olacağını sende görebileceksin. O kendince heyecan arıyor ve konumunu ve hayat tecrübesini kullanarak aklını karıştırmaya çalışıyor. Burada sen içindeki doğrularını ve gücünü ortaya çıkararak buna dur diyebilecek kişi olabilirsin. Unutma sen bu yaşta çok daha iyi bir aşkı hak ediyorsun.

Sevgi ve huzurla kal
Gönül Derman


>>>>>>>
Yayın tarihi: 19.01.2010
« tüm yazıları
8995
dahafazlası
YORUMLAR

burdaki sorun sevmek değilki.adam evli ve yaşlı.her şeyiyle yanlış bir ilişki. s bunun nesine yaşa diyosun.bir tesadüf seninki ölmüş. madem çok seviyodun sen evleneydin.

ayşe 22.01.2010 15:39:19

yapmayın allah aşkına bırı yargılıo die ilşkinizi bitmeyin aklınızda bişe kalmasın yaşayın diledğiniz ce ben böle bi hata yaptım bı sure sonra o deli gibi sewdğim ama başklırı istemıo die ayrıldğm adam öldü bu pişmanlkla yaşamakkkkkk yaşamak değil

s 22.01.2010 11:55:43
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.