Yazarlar

Kemer deyip de geçmeyin!

Kemer deyip de geçmeyin!

Kemerler dış görünümünüzü direkt etkileyerek, ya şıklık katarlar ya da maalesef mahvederler. Bu sebeple kemer seçiminde akıllı olmak gerekir.

Kemer deyip de geçmeyin!
Uygun kemer seçimi için önerilerimize kulak verin!
Giyim stilinin küçük detayı kemerler sizi olduğunuzdan daha ince gösterebilir, şıklığınızı tamamlar ve dikkati problemli bölgelerinizin dışına çekebilirler. Kemerler ihtiyaçtan kullanıldığı gibi aksesuar amaçlı da kullanılabilirler. Ancak ne amaçla olursa olsun, kemer seçimini dikkatli yapmalısınız.

Taşlı kemerler: Bu kemerler çok çekici olmakla beraber gece kıyafetlerinin en güzel aksesuarıdır. Ancak daha feminen bir hava yaratmak istiyorsanız, gündelik kıyafetlerle de kullanabilirsiniz. Taşlarla süslenmiş, metallerle detaylandırılmış, klipsli çivili modellere ne dersiniz?



Farklı tasarımlı kemerler: Taşlı kemerler kadar zengin olmasa da, kıyafetinizi süslemek için bu kemerleri kullanabilirsiniz. Ortalama kalınlıktadırlar ancak deri, ahşap ve metal gibi farklı materyallerden olabilir. Değişik çiçek biçimli tokaları, stras desenleri ve farklı formlarını bulmak mümkün!



Yayın tarihi: 11.12.2009
« tüm yazıları
3524
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.