Yazarlar

İstanbul "Estetik başkenti" oluyor!

İstanbul "Estetik başkenti" oluyor!

Op. Dr. Yakup Avşar, burun ameliyatlarının kırmadan, acısız ve tamponsuz yapılmasına yarayan mikro kesme yöntemini icat etti. Operasyonlarında kendi tasarımı olan aparatları kullanan Dr. Avşar'a ağrısız acısız ameliyat olmak isteyen hastalar dünyanın dört bir yanından İstanbul'a geliyor.

İstanbul "Estetik başkenti" oluyor!
Op. Dr. Yakup Avşar, geliştirmiş olduğu mikro kesme ve mikro törpüleme yöntemiyle bütün dünyada burun ameliyatları konusunda otorite kabul ediliyor. Dr. Avşar'ın burun estetiğinde uyguladığı yeni teknik sayesinde hastalar aynı gün hastaneden çıkabiliyor. Operasyon sırasında tampon kullanılmadığı için ameliyatlar ağrısız ve acısız geçiyor. Dr. Avşar'a ameliyat olmak için dünyanın dört bir yanından hastalar İstanbul'a geliyor. Dr. Avşar, burun estetiğinde devrim olarak nitelendirilen yöntemiyle sağlık turizmine katkıda bulunuyor.

Burun estetiğinde Türk imzası

Op. Dr. Yakup Avşar'ın yöntemi dünya çapında büyük ilgi görüyor. Hastalar kendilerini rahatsız eden ve dış görünüşlerini olumsuz yönde etkileyen şekil bozuklukları için Dr. Avşar'a başvuruyor. Burun estetiğinin yanı sıra kişinin konuşmalarını etkileyen ve sosyal yaşamında iletişim problemlerine neden olan nefes problemleri de varsa bu noktada septorhinoplasti operasyonlarına başvuruluyor.

Este Klinik'ten başarılı Op. Dr. Yakup Avşar operasyonlarında video endoskopi yöntemini kullanıyor. Burun estetiğinde video endoskopi kullanımı kalite kontrol ve eğitim açsından büyük önem taşıyor. Bu sayede operasyonun her aşaması kalite kontrol altında gerçekleşiyor. Endoskopi yönteminin sağladığı büyütme teknolojisi ile en ufak detay gözden kaçmıyor.

Op. Dr. Yakup Avşar uygulamış olduğu teknikle ilgili eğitim amaçlı konferanslar gerçekleştirdiğini, bu sayede uluslararası arenada doktorlar arasında yönteminin bilinirliğini yaygınlaştırmayı hedeflediğini dile getiriyor.
Yayın tarihi: 18.12.2009
« tüm yazıları
4076
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.