Yazarlar

İşiniz, yaşamınız ve siz

İşiniz, yaşamınız ve siz

İş ve Yaşam Koçu Tülin Kahvecioğlu, Mahmure kullanıcılarıyla buluşuyor.

Merhaba,

Ben Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi, Eğitim Yönetimi ve Planlaması Bölümü'nden Lisans derecesi ile mezun oldum. Pedagojik Formasyona sahibim.

Koçluk çalışmalarıma Erickson College The Art&Science of Coaching konusunda eğitim alarak başladım. Erickson College, NLP'nin modellediği 3 doktordan biri olan tüm dünyada hipnoterapinin babası olarak bilinen Milton Erickson'un en önemli öğrencilerinden Dr.Marilyn Atkinson tarafından kurulan bir eğitim merkezidir.

Şu anda merkezi Londra'da bulunan 18 yıllık bir geçmişe sahip, üst düzey yönetici koçluğu, takım koçluğu konularında uzman Inside Out şirketinin lisansını elinde bulunduran, Avrupa'da çalışmalar yapan koçlarından biriyim.

Ben tüm çalışmalarımda koçluk konusunda standartları ve kuralları belirleyen uluslar arası bir kuruluş olan ICF'in Türkiye'de birkaç kişi de olan PCC ( Professional Certified Coach) sertifikasına sahibim. Bu sertifika üst düzey koç olarak ICF tarafından akredite olduğunuzu onaylıyor.

Üniversite eğitimim boyunca Yetişkin, Ergen ve Çocuk Psikolojisi konularında başta Üstün Dökmen, İpek Gürkaynak, Bekir Onur, Figen Çok, Uğur Öner, Latife Bıyıklı gibi isimler olmak üzere alanında uzman, değerli eğitmenlerden dersler aldım.

Daha sonra Zuhal-Acar Baltaş'tan 'Beden Dili Eğitimi', Dialog'dan 'Spikerlik ve Sunuculuk' konularında eğitim aldım.

Üniversiteden itibaren Turizm, Ulaşım, Medya, Internet sektörlerinde orta ve üst düzey yöneticilik yaptım. 2005 yılından bu yana koçluk çalışmalarına profesyonel olarak devam ediyor kurumlarda üst düzey yöneticilerle ve takımlarla çalışıyorum.

Benim için koçluk çalışmasının değeri bugüne kadar eriştiğim bilgi ve birikimi paylaşabileceğim bir platform sunmasında yatıyor. Beni daha yakından tanımak isterseniz size vakit ayırmaktan mutluluk duyarım.


Saygılarımla,

Tülin Kahvecioğlu

Yönetici Koçu

tulin@tulinkahvecioglu.com
www.tulinkahvecioglu.com
Yayın tarihi: 03.05.2006
« tüm yazıları
892
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.