Yazarlar

İmaj danışmanından nasıl faydalanabilirim?

İmaj danışmanından nasıl faydalanabilirim?

Bir imaj danışmanına başvururken ihtiyaçlarınızı iyi belirlemelisiniz.

Daha etkili bir profesyonel görüntü mü istiyorsunuz? İş mi değiştiriyorsunuz? Yeni mezun oldunuz ve mülakatlara giderken ne giyeceğiniz aklınızı mı karıştırıyor? Bedeninizi tamamlayan tarzları anlamak için mi ordasınız? Kişisel renklerinizi mi merak ediyorsunuz? Belki de gardırobunuz tıka basa kıyafetlerle dolu ama yine de giyecek bir şeyiniz yok hissinden kurtulamıyorsunuz? Ya da alışverişlerinizde yaptığınız yanlış seçimleri tekrarlamamaya defalarca söz verdiniz ama doğru stratejileri bulamadınız.

İmaj danışmanınızla ilk randevunuza hazırlıklı ve açık olun. İhtiyaçlarınızı samimiyetle ifade edin ki sonuçlar tatmin edici olsun. Sizi tanımak için soracağı sorulara içtenlikle cevap verin. Görüntünüzü birlikte gözden geçirirken eleştirilere açık olun. Kişiliğinizi, hayat tarzınızı, değerlerinizi ve rollerinizi tamamlayan seçimleri yapmanıza yardımcı olduğuna emin olduktan sonra değişime direnmeyin. Bu tavsiyeleri bir uzmandan dinliyorsunuz, üstelik bunun için bir bedel ödüyorsunuz. Analizler sırasında ihtiyaç duydukça notlar almaya özen gösterin, size özel çalışmanın bir kısmı yazılı olarak size verilir. İmaj danışmanıyla randevunuz kısa süreli olabilir ama tavsiyeleri size bir ömür boyu faydalı olabilir.

Sadece giyim konularında değil etkili bir iletişim için beden dili, fotoğraf çekimlerinde renk ve stiller, iş hayatında görgü kuralları gibi konu başlıklarında da imaj danışmanınızdan yararlanabilirsiniz.

Suna Kabadayı
İmaj Danışmanı
Sekizinci Renk

Yayın tarihi: 21.02.2006
« tüm yazıları
889
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.