Yazarlar

İlişkimiz bitti ama hala aklım onda!

İlişkimiz bitti ama hala aklım onda!

Bir ilişkiyi geride bıraktınız ve aklınız ayrıldığınız sevgilinizde mi kaldı?

Bir erkekle çıkmaya başladım. Ama o benden tek gecelik bir ilişki istedi. Doğrusu istediğini de aldı. Ama onun bu isteği nedense yaraladı beni.

Bu söyledikleriniz aslında kadın-erkek farkını ortaya koyan genel bir durum. Ne yazık ki erkekler ilk tanıştıkları kadından 'tek gecelik ilişki' istiyor. Oysaki böyle düşünen erkeklere karşı kadınların ortak görüşleri de şöyle: "Tek gecelik bir ilişki istememiştim/ Tek hecelik bir ilişki istemiştim sevgilim senden/ Adı 'aşk' olan..." Bu sözleri söyleyen kadın o andan itibaren erkeğin tek gecelik avı oluyor. Ondan sonra da yaralı bir kalple ağlayıp duruyor. Bence ne olursa olsun o erkeğe bu istediğini kolay kolay vermeyecektiniz.

Ben şunu merak ediyorum. Bir erkek annesinin elinde mi yoksa sevgilisinin elinde mi büyür?

Gerçek şu ki, erkekler hiçbir zaman annesinin elinde büyümez. Neden mi? Çünkü erkekler her zaman annesinin küçüğüdür. Bence erkekleri olgunlaştıran ve onların büyümesini sağlayan aşık olduğu kadındır. Bir erkeğin aşık olduğu kadın ilk önce o erkeği yoğurur, sonra da onu şekillendirir. Deyim yerindeyse büyütüp adam eder. En sonunda da çocuğu doğurup adam ettiği adamın kucağına verdi mi, o erkek gerçek manasıyla erkek olmuştur artık.
Yayın tarihi: 24.05.2011
« tüm yazıları
2289
dahafazlası
YORUMLAR

:S:S:S:S

ayşe akata 08.06.2011 21:48:44
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.