Yazarlar

Geçmişi saklamak yalan söylemek midir?

Geçmişi saklamak yalan söylemek midir?

Gönül derman sizlerden gelen soruları tüm içtenliğiyle cevaplıyor, sorunlarınıza çare buluyor.

Her şey yolunda...

Soru: Gönül Hanım merhabalar. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum ve çok beğeniyorum. Aslında benim hiçbir sorunum yok şükürler olsun, hayatımda şimdiye kadar gerçekleştirmek istediğim her şeye sahip oldum sevgilim de var 25 yaşında, ben de 22 yaşındayım. O kadar çok seviyoruz ki birbirimizi 'çok bile az kalıyor' diye espriler yapıyoruz kendi aramızda. Ailelerimiz de biliyor ilişkimizi ve her iki taraf da onaylıyor herkes evleneceğimize kesin gözüyle bakıyor bizim de istediğimiz o zaten. Ama şu an üniversite de okuyorum tabii ki okulumu bitirip işe girdikten sonra bu hayalimizi gerçekleştireceğiz yani en az 3 sene var. Size gelen soruları okudukça o kadar çok üzülüyorum ki sanki benim başıma gelmiş gibi inanın. Bu yüzden erkek arkadaşımın değerini daha iyi anlıyorum ve ona daha çok saygı duyuyorum o kadar mükemmel ki. Karakter eğitim, olgunluk, saygı, sevgi vs. aranılan tüm özellikler benim çikolatalı bir tanecik sevgilimde toplanmış. Evlilik lafı ağzından düşmez zaten şimdiden 'karıcığım' demeye başladı. (tabii ki aramızda hiç cinsellik yaşanmadı evlenince istiyoruz ikimizde) ama her şey bu kadar mükemmel giderken bir şey olurda aramız bozulur, ayrılırız diye korkmaya başladım. Özelliklede evlenince acaba değişir mi diye sordum hatta."bu zamana kadar değişmedim bundan sonra neden değişeyim ki" dedi, haklı aslında çok sağlam karakterlidir. Birbirimize güvenimiz sonsuz ama şeytan işte bos durmuyor ben kuruntu yapıyorum değil mi? Aşkın bize çizdiği yolda gitmek kuruntu yapmaktan daha eğlencelidir kesinlikle:) Kusura bakmayın vaktinizi aldım ama paylaşmak istedim.

Sevgili Şeyda,
Arada nadiren de olsa bu şekilde tüm güzellikleri içinde barındıran aşk dolu ilişkileri duymak ve okumak bana da mutluluk veriyor. Elbette mutluyken korkulara kapılmak biraz insani bir duygudur. Fakat erkek arkadaşına tüm kalbimle katılıyorum. Bu güne kadar değişmeyen adam bugünden sonrada değişmez diye düşünüyorum. Bu sebeple bence de kesinlikle aşkın çizdiği yolda güvenle yürümen ve tüm duyguları korkusuzca yaşaman en doğrusudur. Vaktimi güzel duygularınla almana çok memnun olduğumu belirterek sana çok mutlu ve huzur dolu bir beraberlik diliyorum.

Sevgiler
Gönül Derman


>>>>>>>>>>
Yayın tarihi: 29.06.2010
« tüm yazıları
18931
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.