Yazarlar

Evlenmeyeceğim biriyle devam etmeli miyim?

Evlenmeyeceğim biriyle devam etmeli miyim?

İlişkileriniz arapsaçına mı döndü? İşin içinden çıkamıyor musunuz? Derdinizi kimseye anlatamıyor musunuz? Gönül Derman tüm sorularınızı cevaplıyor, sorunlarınıza çözüm buluyor.

Şikâyet

Soru: Daha kaç gün aynı konu kalacak merak ettim. Ne saçma şey ya. Biz de yazıyoruz paylaşım adına!

Sayfa hiç mi değişmez

Soru: yiyim uzmanlığını sayfa hiç mi değişmez be. Sen bize sor bence. Okurlarımın sorularını yanıtsız bıraktım sitemli mesajları hep görmemezlikten geldim vs vs diye yaz bakalım bizde cevap vermeyelim nasıl oluyorsun ayıp ya ayıp. Sayfa değişse biliriz ki sırayla gidiyor elbet bize de gelir. Ama yok ki!


Merhaba,
Yardımcım senin gibi düşünen iki maili görünce hemen bana bildirdi. Çok şaşırdığım halde ve haksız ithamlarla dolu olması sebebiyle bütünüyle önceliği beni takip eden dostlarıma bir açıklama yapmak adına sizlere verdim. Dahası yorumlar kısmında da aynı sitemle ilgili bir yorum olmuş olması oldukça şaşırmama sebep oldu. Açıklamamı hiçbir cümlenizi değiştirmeden yayınlayarak sitemli mesajları da kesinlikle göz ardı etmediğimi belirtmek istedim. Ki ilk kez bu şekilde ithamlarla karşı karşıya kaldım.
Dilerim her danışanıma gösterdiğim saygıyı sizlere de gösterdiğimi göz ardı etmezsiniz.

1) Kesinlikle sayfa her hafta Çarşamba günü yenileniyor. Haftalık 9 veya uzunluklarına göre 11 soru yayına seçilerek alınıyor( sizlerle bu kez 13 oldu). Çok hasta olduğum dönemlerde bile hastane odamda yayın akışı aksamasın diye yayına alınacakları hazırladığımı bilmenizi isterim.
2) Tüm mailler sırasıyla benim tarafımdan cevaplandırılıp mail adreslerine birebir yine benim tarafımdan yollanıyor. Bu konuda oldukça müşkülpesent olduğum için kimseye bu görevi bırakacak kadar güvenemediğimi üstüne basarak belirtmek isterim.
3) Soru sormuşsan sırası geldiğinde mutlaka mail adresine cevabı gelmiştir. Bir danışanımda haftalarca sayfada cevabı bekledim ama mail adresimde uzun zaman önce gönderdiğinizi görmek beni oldukça şaşırtmıştı haksızlık etmişim özgünüm ve teşekkür ediyorum demişti. Bu sebeple mail adreslerinizi kontrol etmeniz gerektiğini belirtmek istiyorum.
4) Bu şekilde düşündüysen başkaları da aynı şekilde düşünmüştür böyle haksız bir itham benim için oldukça can sıkıcı olmuştur bilmelisiniz.
5) Sorular çok fazla fakat en kısa sürede cevaplandırmaya çalıştığımı üstüne basarak belirtmek istiyorum
6) Emin ol ilk kez bu şekilde sitemli mesaj geldi bana. Tüm geri dönüşler hep saygı ve sevgi doluydu. Fakat bu şekilde düşünülüyorsa işime saygımdan dolayı kesinlikle bir açıklama yapmak istedim.
7) Bazen mail adreslerinizin iptal olması veya başka sebeplerle cevaplarımın sizlere ulaşamadığına dair raporlar da zaman zaman geliyor. Bu şekilde çok az maili de sırası geldikçe sayfama alarak en azından cevapları bir şekilde görmenizi sağlamaya çalışıyorum.

Sana yazdığım cevabın aynısını başta da dediğim gibi hiç sırayı takip etmeden diğer maillerin önüne geçirerek senin gibi düşünen diğer dostuma da aynı cevabı gönderdim. Ve ikinize de mailimin ulaşamadığına dair rapor geldi. Haftalık yayınlanan soruları sırayla aylar önce gelenlerden aldığım halde bir açıklama yapmak adına hemen yayına alıyorum. Dahası bu şekilde düşünen başka insanların olabileceğini bana bildirdiğin içinde teşekkür ediyorum ( fakat belki üslubuna benim gösterdiğim özenin birazını gösterebilirdin).

Sevgiler
Gönül Derman


>>>>>>>>>>>
Yayın tarihi: 08.06.2010
« tüm yazıları
13247
dahafazlası
YORUMLAR

ilk iki maili yazanların sözleri çok kaba. Gönül hanım buna rağmen oldukça nazik cevaplandırmış. belliki takip etmeden sadece seviyesiz bir şekilde eleştirmek istemişler.arkadaşlar lütfen biraz nezaket ve bu kadr iyi yorumcuya hak ettiği şekilde saygı ve sevgiyle davranalım. kadının ne çıkarı varda bizi sabırla yanıtlıyor.onun sözleriyel hayatım değişti. sağolsun allah hep onu ve sevdiklerini kötülükten esirgesin

ayşe 10.06.2010 18:22:41

bir insani severken, hala unutamamisken, neden baskasina yönelir insanlar. anlamiyorum..

selin 09.06.2010 13:25:17

deneme 3

xtrothearctic 09.06.2010 10:51:47

deneme 2

XtroTheArctic 09.06.2010 10:48:30

deneme 1

xtrothearctic 09.06.2010 10:48:07
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.