Yazarlar

Erkek arkadaşım kalbimi çok kırıyor

Erkek arkadaşım kalbimi çok kırıyor

Erkek arkadaşım kalbimi çok kırıyor. Neden?

Bir sürü sevgilim oldu. Ama 'adam gibi adam' olan bir erkek karşıma çıkmadı. Halbuki ilişkilerimde aç gözlü bir kadın da değilim. Bu duruma nasıl bir yorum yapacaksınız?

Bu durumun suçunu karşı tarafa atıp işin içinden çıkamazsınız öyle. İlişkilerinizde aç gözlü olmayabilirsiniz belki ama bir erkekten ne istediğinizi de kesinlikle bilmiyorsunuz. Adam gibi bir erkek bulmak için yapacağınız tek bir şey var. Belki şimdi bu yazacağım şu ana kadar aklınıza gelmemiş olabilir. Şimdi yazacağım şu sözler kulağınıza küpe olur inşallah. Bir erkekten ayrılıp diğer bir erkeğin kollarına düşmek, GSM operatörünü değiştirmeye benzer. Halbuki sizin yapmanız gereken şey sadece operatörü değil kullandığınız numarayı da değiştirmektir. Operatör ayrı ama numara aynı olsa değişen hiçbir şey olmaz.

Erkek arkadaşım kalbimi çok kırıyor. Neden?

Ne yazık ki erkekler böyle işte. Bir insanın kırılacak 206 tane kemiği olduğu halde, aptalın biri gelir ve sizin kırılmayacak kalbinizi kırar. Yani zoru başarır. Bence hayatınıza giren erkek kalp hırsızı değil, kalpsiz oduncunun tekiymiş. Bu kütük duygulu adamı yontmak için boşuna cebelleşip durmayın. Bu adamlar kalın damarlı oldukları için yontulmaz, şekil almazlar. En iyisi siz daha çok kırılmadan, un ufak olmadan bu adamdan ayrılın. Yoksa nedenlerinize daha çok cevaplar arayıp duracaksınız.

Aynı apartmanda oturduğum çocuk benden hoşlanıyor ve benimle çıkmak istiyor. Aslında ben de ondan hoşlanıyorum. Onun iyi bir insan olup olmadığını nasıl anlarım?

Gerçeği söylemek gerekirse, bu durumda anlayamazsınız. Çünkü kim ne derse desin, aşığın tek bir gerçeği vardır. O da şudur: ''Karşındaki aşığın adam olup olmadığını aşıkken değil ayrılırken anlarsın!'' Yani size demem şu ki, dereye girmeden paçanız ıslanmaz. Bence siz bu oğlanla çıkın. Ondan sonra da bir takım şeylere onunla birlikte yaşayarak karar verin. Ayrıca şunu da unutmayın ki, bir ilişkiyi sürdüren şey o aşığın dokusudur. Genel hatları değil.
Yayın tarihi: 09.06.2011
« tüm yazıları
2962
dahafazlası
YORUMLAR

bir erkek iki kızı aynı anda sevebilirmi beni sevdiğini söyleyip ilk aşkını terkeden kişi şimdi beni terkedip ilk aşkına geri döndü ilk sevdiği kız ise benim en yakın arkadaşım ikimizede bir sürü yalanlar söyledi oyunlar oynadı şimdi ise benim karşıma geçip çok pişmanım ilk sevdiği arkadaşım için onu çok seviyorum geri kazanmak istiyorum anlayışlı olup bana yardım edermisin diyor sana karşıda sevgim var ama nasıl bir sevgi olduğunu bilmiyorum ama onu daha çok seviyorum diyor okadar üzgünümki anlatamam size bu nasıl bir yüzsüzlüktür bu nasıl bir sevgi anlayışıdır inanın çözemiyorum....

esra sevin 16.06.2011 12:18:26

ben güzel ilişki olduğuna inanmıyorum ki, bekarım. hatta bazı arkadaşlarda inanmıyor ondan herhalde bekarlar. daha gençken konuşmuştuk şimdi denk gelmedide.

sevda 15.06.2011 17:51:26

ananın amını ye

kukla 15.06.2011 10:03:00

bazı erkekler neden bukadarsinirli

zeynep tok 15.06.2011 10:01:52

bazı erkekler neden bukadarsinirli

zeynep tok 15.06.2011 10:01:50

erkek arkdaşım bışe soyledıgınde lafı yanlış anlıyorm benı sevmedıgını dusunuyorum ve tartısıyoruz sebebı nedir ?

çiğdemgüneş 11.06.2011 15:34:53

öyle bir ilişki içindeyim ki hem kaybetmekten korkuyorum hemde olmasa ne olur sanki diyerek umursamazlığa vurabiliyorum gerçekten sevip sevmediğimi bile anlamış değilim duygusal anlamda bir karmaşa yaşıyorum bana söyleyebileceğiniz birşeyler var mı ? bir tavsiye öneri vs..

........ 10.06.2011 00:27:24
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.