Mahmure

Yazarlar

Diğer Yazarlar

Bunları ofiste asla giymeyin!

Bunları ofiste asla giymeyin!

Bir ofiste mi çalışıyorsunuz? İşe giderken giyinmek büyük problem olabilir. Bazen iş kıyafetlerinde neyin doğru, neyin yanlış olduğunu bilemez insan, hatta ikileme bile düşer 'giysem mi giymesem mi' diye.

Güncellenme tarihi: 29.04.2014
Bunları ofiste asla giymeyin!
Çok modern bir iş ortamının kaldıracağı kıyafetler ile konservatif bir çalışma ortamının kabul edeceği kıyafetler asla bir olamaz. Şirketlerin yönetim tarzı, kurumsal yapısı, iş yerinin bulunduğu semt bile kıyafetlerin kabul edilebilirliğini etkileyen önemli faktörlerdir.
En önemlisi çalıştığınızın şirketin yapısısıdır ancak istisnalar mutlaka olacaktır. Diğer çalışanların şirket içi giyim tarzıyla ilgili doğru seçimleri olmasa bile, siz onlara benzemeyin. Siz ofise yakışan, uygun tarzınızı koruyun; modaya uymak uğruna yanılgıya düşmeyin ve ne olursa olsun aşağıdakileri ofiste asla giymeyin. Unutmayın ki giyim tarzınız insanların size bakışını etkiler.

Haberin devamı için tıklayın!Mahmure Moda Editörü Bahar Eren
« tüm yazıları
1326
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.