Yazarlar

Anzer balı mı lazım?

Anzer balı mı lazım?

Sevgili e-kolay okuyucuları özel mailime göndermiş olduğunuz soruları buradan takip edebilirsiniz. İlginize teşekür ederim.

Hepatit B taşıyıcısıyım acaba bu hastalık için verdiğiniz bitkisel ilacın bana faydası olur mu, taşıyıcılığımı yok eder mi? Bu ilacı nasıl temin
edebilirim? Teşekkürler...


Benim yaptığım ürün gerçek anzer balına çeşitli doğal gıdalar ve bitkilerin karışımından müteşekkil. Bu ürün tüm vücudunuzun direncini artırır ve onarır. Kanda antikor üremesini sağlar. Antikor ürediğinde de zaten aşılanmış gibi olursunuz. Ben de hepatit B hastalığı geçirdim ve hastalığı kendi yaptığım karışımla yendim. Gemiş olsun.

Siyah noktalarla mücadele ve günlük cilt bakımı için evde uygulayabileceğimiz pratik önerileriniz var mı? Cildim karma.

Bir tatlı kaşığı mısır unu, bir tatlı kaşığı kil tozunu 2 damla suyla ve herhangi bir el kremiyle karıştırıp yüzünüze sürün. Hiç beklemeden çok çok hafif masajlarla yüzünüzü ovun. Çok çok hafif olarak.Yüzünüzdeki ölü deri temizlendikten sonra papatyayla yüzünüze buhar yapın. Peeling ve buhar işlemi bitip cilt tamamen temizlendikten sonra siyah noktalar yüzeye çıkmıştır. Parmağınıza temiz bir bez ya da peçeteyi dolayıp çok hafif bastırarak siyah noktaları çıkarın. Bu konuyla ilgili çok çeşitli formülleri yakında çıkacak olan kitabımda bulacaksınız.

Erkeklerde meydana gelen genellikle gençlerde başlıyor prostatitis yani iltihabi prostat hastalığına ne yapabiliriz?

Önce 1 hafta vücudu detoxlamak gerekiyor.Sonra 50'şer gram ısırgan tohumu, hardal tohumu, civan perçemi ve poleni yarım kilo çok iyi bir balla karıştıracaksınız. Sabah akşam bir çorba kaşığı yiyeceksiniz. Bu karışım vücuttaki tüm iltihap odaklarını kurutur.

Vücudu detoxlamak için çiğ sebze ve meyva suları içeceksiniz. Detoxlama konusu çok uzun bir konu. Bana mail yazarsanız uzun uzun anlatabilirim. Geçmiş olsun.
Yayın tarihi: 29.12.2003
« tüm yazıları
1353
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.