Bükre İkizer
BÜKRE İKİZER
Vintage Aşkı

VİNTAGE AŞKI

Günümüzde insanların neredeyse çok büyük bir çoğunluğu çılgınca değişim arıyor. Bu arayışın sonucunda farklı stiller, eşyalar, kıyafetler ve birçok değişik nesne keşfedildi ve hızla da keşfedilmeye devam ediliyor. »

EĞLENCE NE SENCE?

Eğlenmek! Sizce ne anlama geliyor? Eminim şimdiye kadar bu soruyu kendisine sormuş çok sayıda kişi ile karşılaşmamışsınızdır. »

O NE DER, BU NE DER? DİYE HAYATI YAŞAYAMAYANLAR EL KALDIRSIN

Hepimiz malum toplumun parçası olarak “öğretilmiş gerçekler” ile belli başlı kalıplara sokularak ve bilinç dışımıza yerleştirilen negatif düşünce ve korkularla uzun yıllarımızı geçirmeye maruz bırakıldık. »

TATİLİN ROTASI DEĞİŞİYOR

Beklentilerin değişmesi ve yenilik arayışı ile son yılların tatil lokasyonları da her şey gibi son sürat değişiyor. Bilinen, alışılan ve her yıl birbirinin tekrarı olan tatiller hala tercih edilirken, bir çok kişi de farklı yerler, farklı... »

SEN OLSAN SENİNLE ARKADAŞ OLUR MUSUN?

Hiç kendinize bu çok önemli soruyu ya da benzeri soruları sordunuz mu? Şöyle bir dışarıya çıkıp nasıl göründüğünüze, ailenize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize, hayvanlara ya da doğaya olan davranışlarınıza uzaktan bir baktınız mı? Ne kadar... »

ONU YEME BUNU YEME! AÇLIKTAN ÖLELİM Mİ?

Yeme içme konularında bildiğiniz üzere kafamız epey karıştı. Yediğimiz içtiğimiz her ne varsa neredeyse her gün bir tanesine yasak geliyor. »

EĞLENCE DENİNCE ARNAVUTKÖY

Günlük yaşam içinde çalışmanın yanında hem yaşadığımızı hissetmek hem de sevdiğimiz ve bize iyi gelen şeyleri yapmamız çok önemli. Bir hobi edinmek, spor yapmak, ilgi alanlarını besleyecek bir şeyler okumak gibi iyi vakit geçirmenin yanında... »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.