Aygül AYDIN
AYGÜL AYDIN
Astrolog
Hayır, Burcunuz Değişmedi!

HAYIR, BURCUNUZ DEĞİŞMEDİ!

Şimdi ben buraya “Evet, burçlar değişti” diye bir yazı yazsam herkes yeni burçlarını öğrenmeye çalışıp nasıl adapte olacağını düşünecek. Çünkü kötü bilgi iyi bilgiden daha hızlı yayılır ve sorgulanmaz. Bu hep böyle olmuştur ve değişmemiştir... »

17 TEMMUZ OĞLAK BURCUNDA PARÇALI AY TUTULMASI

17 Temmuz 2019 akşamı gerçekleşecek olan 'Parçalı Ay Tutulması' tüm Türkiye’den takip edilebilecek. Tamamı gözlemlenebilecek bu tutulma Türkiye saati ile 21.43-03.18 saatlerinde gerçekleşecek. Saat 00.31’de tutulma ortasında ayın yaklaşık... »

YILIN 2. GÜNEŞ TUTULMASINA HAZIR MISIN?

2 Temmuz 2019 tarihinde Türkiye saati ile 22.17'de yılın son Güneş Tutulması Yengeç burcunda başlayacak. »

TERAZİ DOLUNAYININ BURÇLARA MESAJLARI

Bugün gerçekleşecek Terazi dolunayının burcunuza göre Şems Tebriz’inin kuralını öğrenmek ister misiniz? Uzman Astrolog Aygül Aydın burçlara göre tek tek mesajları yazdı. İşte Terazi dolunayının burçlara mesajları... »

AY BURCU NEDİR? AY BURÇLARININ ANLAMLARI NELERDİR?

Doğum haritanızda Ay burcunuzun konumlandığı ev ve burç sizlerin duygusal tepkileriniz hakkında neler söylediğinizi bulmanıza yardımcı olur. Ay burcu bir şekilde alışkanlıklarınızı ortaya sunar. Annenizle, genel olarak kadınlarla ve çocuklarınızla... »

SÜPER AY TUTULMASI GERÇEKLEŞTİ! İŞTE BURÇLARA ETKİLERİ...

Yepyeni bir haftaya harika bir gökyüzü etkinliği ile başlıyoruz. Bu sabah süper ay tutulması gerçekleşti. Bu tam ay tutulması 2017 yılından beri çözüm bulamadığınız ya da eksik kalan konularınızı çözümlemek adına bu eksende gerçekleşecek... »

AŞKI İÇİN TAHTINDAN VAZGEÇEN KRAL, HANGİ BURÇ OLMALIYDI?

Venüs-Jüpiter Yay burcunda kavuşuma doğru yaklaşırken geçmiş tarihimizde hiç çılgın bir aşk hikayesi var mı diye bakınıyordum. »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.