Yazarlar

Ucuza kaç ya da yatırım yap!

Ucuza kaç ya da yatırım yap!

Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünlere yatırım yapın. Modası geçecek ürünlerde ise ucuza kaçın.

Alışveriş Cini

Ucuza Kaç!

Sezonun trend parçaları: Asimetrik kesimler, koza şeklinde paltolar, topukları parıltı ile kaplı ayakkabılar, makrome örgüler... Bu sezon her yerde görüp giymek istiyor olabilirsiniz ama önümüzdeki sezon muhtemelen modası geçmiş olacak ve bir kenara atıp unutacaksınız. Öyleyse sezonun trendlerini takip ederken ve trend alışverişi yaparken ucuza kaçmak en iyisi.

Şallar: Şal takmayı seviyoruz peki gerçekten o ipek şala yaptığınız yatırıma değiyor mu? Bence hayır, çünkü şalınız ipek göünümlü bir polyester de olsa, çok fark etmiyor. Şal alışverişleri ucuza kaçıp, çeşitlendirilince güzel.

Yazlık tişörtler: Yazın her gün bir tişört değiştirdiğiniz düşünülürse, bu kadar hızlı tüketilen bir şey için ucuza kaçmak lazım ki çabucak yıpranıp eskidiğinde çok üzülmeyin.

Fosforlu renkler: O çok sevdiğiniz fosforlu yeşil bluzunuzu çok seviyor olabilirsiniz ama onu zaten çok sık giyemiyorsunuz üstelik birkaç yıl içinde belki de görmek bile istemeyeceksiniz. Fosforlu renklerde ucuza kaçın.

Şapkalar: Günlük hayatınızda şapka takmayı seviyorsanız ve hayır yakın zamanda bir "royal wedding"e katılmayı da planlamıyorsanız (!) şapkalarda ucuza kaçabilirsiniz. Kimse aradaki farkı anlamayacak!

Yayın tarihi: 06.03.2012
« tüm yazıları
8191
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.