Yazarlar

Sokak Modasının Prensesi: Olivia Palermo

Sokak Modasının Prensesi: Olivia Palermo

Onunla hala tanışmadıysanız sizi sokak modasının prensesi Olivia Palermo ile tanıştırayım. Kendisi Amerikan sosyetesinden. Bir reality show aktrisi olmasının yanı sıra tam bir moda ikonu. Öyle ki Olivia Palermo'nun taktığı bir çanta bir anda sezonun arzu nesnesi haline gelebiliyor, birçokları onun stilini kendine ilham kaynağı olarak belliyor.

Güncellenme tarihi:
Sokak Modasının Prensesi: Olivia Palermo

Olivia Palermo özellikle de sokak modasında iddialı. Çünkü o ucuz parçalarla lüks parçaları bir araya getirmeyi seviyor. Profesyonel hayatında aslında pek bir işi yok denebilir ama stil konusunda gerçekten başarılı ve örnek alınası. Bakalım Olivia Palermo neyi nasıl giyiyormuş? Olivia Palermo gibi giyinmek ve onun gibi mükemmel görünmek isteyenler bu yazıda aradıklarını bulacak!

Olivia Palermo'nun stilini görmek için tıklayın!


Alışveriş Cini

Yayın tarihi: 01.11.2011
« tüm yazıları
3099
YORUMLAR

Sokak modası ile Olivia Palermo arasında nasıl bir korelasyon kuruldu anlayamadım. Sokak modası fotoğraflarını içeren bloglarda fotoğraflarının yayınlanması Olivia'yı "sokak modasının prensesi" yapmaz sanırım. Olivia'nın giydiği çoğu şey sokağa inemeyecek kadar lüks. Ya Olivia Palermo tam anlamıyla bilinmiyor ya da sokak modası...

tesla girl 02.11.2011 23:51:49

sokak modası mı? kadının giydiği herşey marka yalnız; nasıl sokak modası oluyor anlamadım? davetlerde, defilelerin front row'unda, modacılarla birlikte takılan, tüm A+ moda dergilerine çekim yapmış bir kadından bahsediyoruz. üstelik giydikleri de H&M ya da butik store'lar değil; gayet marka mamüller. haber/blog yazarken biraz şuurlu olalım lütfen. sartorialist'in çektikleri evet sokak modası olabilir ama moda dünyasında adeta bir icon olan kadın nasıl sokak modasının prensesi oluyor anlayamadım?

Sanem 02.11.2011 11:29:46

parmak ısırtan güzellik bu olmalı

cenk 01.11.2011 18:59:10
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.