Adil Yıldırım
ADİL YILDIRIM
İlişki Danışmanı
İlişkide 3 Ayın Ardından Sormanız Gereken 5 Kritik Soru

İLİŞKİDE 3 AYIN ARDINDAN SORMANIZ GEREKEN 5 KRİTİK SORU

Herkese merhabalar. Bayram tatili sonrası yeni haftaya umarım güzel duygularla giriş yaptınız. Bu yazımda sizlerle, ilişkinizde ilk üç aylık sürecin ardından erkek arkadaşınıza mutlaka sormanız gereken beş soruyu paylaşacağım. »

HANGİ MEKANLARDA SOSYALLEŞEBİLİRSİNİZ?

Herkese iyi bayramlar. Sizlere ailenizle ve sevdiklerinizle keyifli huzurlu bir bayram dilerim. Umarım özel hayatınızda işler yolundadır. Yoksa siz de “Hayatımda birçok şey yolunda ancak nedense uzun zamandır bir sevgilim yok!” diyenlerden... »

YAZ AŞKINI NASIL BULURSUN?

Warren Buffet şöyle demiş: “Eğer bana hangi hisse yükselecek diye soran her insandan bir dolar alsaydım, servetimin on katını kolaylıkla kazanırdım.” »

İLİŞKİDE İLGİSİNİ KAYBEDEN ERKEK ARKADAŞINA NASIL DAVRANMALISIN?

Herkese merhabalar. Umarım sıcak yaz günlerini neşeyle ve aşk ile geçiriyorsunuz. »

SENDEN HOŞLANAN BİR ERKEK HANGİ SİNYALLERİ VERİR?

Herkese merhabalar. Umarım temmuz ateşini aşk hayatınızda da yaşıyorsunuz. »

İLGİSİZ ERKEKLERE KARŞI NASIL DAVRANMALISINIZ?

Kadını ilişkide ayakta tutan birlikte olduğu adamın gösterdiği ilgidir. Kadınlar ilgiyi muazzam derecede severler ve ilişkide olsun evlilikte olsun her zaman ilk sıraya koyarlar. Bir kadın, bana ilgisiz davranıyor dediği anda o ilişkide... »

BİR ERKEĞİ TANIMAK İÇİN ONA SORMANIZ GEREKEN 4 SORU

Son dönemde karşıma en çok çıkan konuların başında, flört ettiği adamın evli olduğunu öğrenip depresyona giren kadınlar geliyor. Daha da kötüsü, erkeğin bu duruma cevabıdır; ama sen evli olup olmadığımı sormadın ki hayatım! »
/ İdeal Kilo Hesaplama
Boyunuz:
cm
Kilonuz:
kg
Yaşınız:
Cinsiyetiniz:
İdeal Kilonuz
Sonuç
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.