Mahmure

Yeni trend parti turları!

Yeni trend parti turları!

Ukrayna ve Macaristan, eğlence deyince akla gelen ilk ülkelerden... Dünyanın en ünlü DJ'lerinin performanslarını sergilediği ve günlerce süren partiler için bu ülkelere yapılan turlarsa şimdi çok moda!

Yeni trend parti turları!
Budapeşte'nin doğa harikası adası Obuda'da konserler izlemek ya da dünyanın en çekici plaj partilerinden birisine ev sahipliği yapan Kazantip'te 24 saat süreli partilere katılmak isteyenler sadece bu etkinlikler için düzenlenen turlara katılıyor. 2 ile 7 gün arasında değişen paket turların içerisinde festival bileti, ulaşım, konaklama ve transfer bulunuyor. Jolly Tur tarafından organize edilen bu macera için, kısacası her gün 24 saat müzik ve eğlence için 500 - 1000 Euro arasında bir bütçe ayırmanız yeterli. İşte şimdiden yüzlerce kişi tarafından satın alınan parti turlarının ayrıntıları...


MACARİSTAN - BUDAPEŞTE/ SZIGET MUSIC FEST

Tuna Nehri'nin ortasındaki Obuda Adası'nda, her yıl Ağustos ayında düzenlenen Sziget Festivali bütün Avrupa'yı Budapeşte'ye çekiyor. Dünyanın en iyi müzik festivallerinden biri olan Sziget'te her yıl ortalama 200 konser veriliyor ve bu konserleri 500 bin kişi izliyor. Festival alanındaki adanın istenilen bölümüne çadır kurulabiliyor, dileyen katılımcılar karavanda konaklayabiliyor.

UKRAYNA - KAZANTİP/ KAZANTIP BEACH PARTY

Ukrayna Kazantip'te yapılan en uzun süreli plaj partisi. 30 Temmuz'da başlıyor, 20 Ağustos'a kadar devam ediyor. Her yıl 150 binden fazla insanın katıldığı bu partide, içlerinde Carl Cox, Armin Van Buuren, Paul Van Dyk gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 250'nin üzerinde DJ aralıksız canlı performans sergiliyor.


Budapeşte - Sziget Müzik Festivali, 10 Ağustos (5 gece)

Kazantip - Kazantip Beach Party; 5, 9, 12, 16 Ağustos hareket (3, 4 veya 7 gece)
Yayın tarihi: 15.07.2011
379
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.