Mahmure

Yeni Philips Akıllı Ütü!

Yeni Philips Akıllı Ütü!

Dünyanın 1 numaralı ütü markası Philips'ten Akıllı Ütü ile Isı ayarı derdine son! OptimalTemp teknolojisine sahip dünyanın ilk ve tek buhar kazanlı ütüsü Philips Akıllı Ütü, ütü deneyiminde çığır açıyor. <a href="http://www.pclubturkiye.com/akilliutu.html?utm_source=Mahmure" style="font:bold 12pt Arial; color:#cc3333; text-decoration:underline;" target="_blank">Philips akıllı ütüyü keşfetmek için tıklayın!</a>

Yeni Philips Akıllı Ütü!
Dünyanın 1 numaralı ütü markası Philips'ten Akıllı Ütü ile Isı ayarı derdine son!
OptimalTemp teknolojisine sahip dünyanın ilk ve tek buhar kazanlı ütüsü Philips Akıllı Ütü, ütü deneyiminde çığır açıyor. Çünkü bu teknoloji sayesinde Philips Akıllı Ütü, kendi ısı ayarını kendisi yapıyor ve tüm kumaşlarınızı hızlı ve güvenli bir sekilde ütülüyor.

Akıllı

Philips Akıllı Ütü'nün özel teknolojisi sayesinde ütünüzün tabanı her zaman en ideal sıcaklıkta kalır. Böylece ısı ayarı yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca ütünüzü 5 dakikaya kadar giysileriniz üzerinde bırakabilirsiniz: Akıllı Ütü'nün kumaşlarınıza hiçbir zarar vermediğini göreceksiniz!

Hızlı

Philips Akıllı Ütü'nün bir diğer özelliği ise normal buharlı ütülere göre çok daha hızlı olması. Yüksek basınçlı sistemi ile buharı kumaşın en derinlerine kadar ulaştırır ve tüm kırışıklıkların tek seferde düzelmesini sağlar. Ayrıca akıllı teknoloji ile farklı kumaşları ütülerken, ütünüzün ısınmasını veya soğumasını beklemenize de gerek kalmaz!

Güvenli

Philips Akıllı Ütü, damlama önleyici sistemi ile kumaslarınızın ıslanıp lekelenmesini önler. Yakmadan ve bozmadan güvenle ütüleme rahatlığı yasatır.

Detaylı bilgi için tıklayın!

Advertorialdır.
Yayın tarihi: 13.10.2011
628
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.