Mahmure

Yelekleri Nasıl Giyebiliriz?

Yelekleri Nasıl Giyebiliriz?

Yelekleri iç ya da dış giyim olarak, gündüz ya da gece, iş ya da parti ortamında kısaca her zaman her yerde kullanabilirsiniz.

Güncellenme tarihi:

1- Balıkçı yaka kazaklarınızla ya da tişörtlerinizle modaya uygun bir hava yaratmak için triko, deri hatta kürk olanlarını kullanabilirsiniz. Dış giyim olarak giymek isterseniz, bir jean ceket üzerinde de rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
2- Yeleklerle dikimi özel ya da klasik bir gömlek giymeyi tercih ederseniz daha resmi bir hava yaratırsınız. Etek ve pantolonların üzerinde kullanabilirsiniz; hatta bazı yelekler tek başına bile giyilebilir. Jean'lerinizle de kombinleyebilirsiniz.

3- Bazı yelekler başlı başına tasarımdır; püsküllü, dantel detayları olanlar, payetliler, zımbalılar ve değişik düğmeliler gibi. Böyle bir yeleği sade ve basit bir tişörtle, bluzla ya da çok düz dar bir elbiseyle kullanabilirsiniz.
4- Modaya uygun bir yeleği içine bir atletle gündelik olarak yazın kullanabilirsiniz ama göğüs ortasından atletinizin görülebileceği bir model seçmelisiniz. Kış günlerinde ise tişörtü tercih edebilir, üzerine giyeceğiniz hırka ya da ceketlerle soğuklarda da iç giyim olarak kullanabilirsiniz.

Yayın tarihi: 15.01.2014
12791
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.