Mahmure

Ye, Dua Et, Sev

Ye, Dua Et, Sev

"Eat Pray Love / Ye Dua Et Sev"in baş kahramanı Liz Gilbert (Julia Roberts) bir yandan kendi gerçek iç dünyasını yeniden keşfedip, onunla tekrar bağ kurarken, bir yandan da dünyayı meraklı gözlerle gezmeyi arzu eden modern bir kadındır.

Ye, Dua Et, Sev
Gösterim tarihi : 08 Ekim 2010
Yönetmen : Ryan Murphy
Oyuncular : Julia Roberts , Billy Crudup , James Franco , Javier Bardem
Senaryo : Ryan Murphy, Jennifer Salt
Yapımcı : Brad Pitt, Julia Roberts
Müzik : Dario Marianelli
Görüntü yön. : Robert Richardson
Tür : Romantik , Dram
Süre : 133 dk.
Yapım yılı : 2010
Ülke : ABD
Dağıtıcı : Warner Bros."Eat Pray Love / Ye Dua Et Sev"in baş kahramanı Liz Gilbert (Julia Roberts) bir yandan kendi gerçek iç dünyasını yeniden keşfedip, onunla tekrar bağ kurarken, bir yandan da dünyayı meraklı gözlerle gezmeyi arzu eden modern bir kadındır. Boşanmasının ardından bir yol ayrımına gelen Gilbert, işinden bir yıllığına izin alarak, karakterine hiç uymayan bir şekilde güvenli limanından çıkacak, hayatını değiştirmek için her şeyi riske atacaktır. Harikulade ve egzotik seyahatleri sırasında, İtalya'da yemek yemeğinin yalın zevkini, Hindistan'da duanın gücünü, ve son olarak, beklenmedik bir şekilde, Bali'de ise içsel huzur ile aşkın dengesini yaşar.
Yayın tarihi: 09.07.2011
562
dahafazlası
YORUMLAR

Gitmeden önce çok hayal etmeyin filmi...Durgun bir film. Fakat durgun olmasına rağmen sıkılmıyorsunuz. Aşkı anlatıyor mu bilemedim... Ama ayrılık sonrası yaşanan psikolojik gelgitleri çok iyi anlatıyor... Her şekilde izlemelisiniz...

yağmur 26.10.2010 18:29:16

izlemeden önce okumanızı tavsiye ederim. kitabı çok güzel.

şeniz 15.10.2010 17:25:48
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.