Mahmure

Yaz şortsuz geçer mi?

Yaz şortsuz geçer mi?

Sıcak havalarla baş etmenin, bacaklarımızı havalandırmaktan daha iyi bir yolu var mı? Her zevke göre şortlarla, bu yaz da şık ve ferah olun...

Güncellenme tarihi:

Bacaklara dikkat

Şort herkese yakışmıyor; vücut yapısı çok önemli... Eğer vücudunuza güveniyorsanız şort modasını zorlayın. Yoksa kötü duracağını hatırlatalım. Seçeceğiniz şortun içinde kendinizi iyi hissetmelisiniz. Bacaklarınıza güvenmiyorsanız kesinlikle kısa şortları tercih etmeyin. Bunlar yerine bermuda tarzı diz hizasındaki şortları giyebilirsiniz.


Minyonlar için

Minyon yapıda birisiyseniz diz hizasında biten bermudalardan kaçınmalısınız. Bu tip bermuda şortlar sizi olduğunuzdan daha kısa gösterecektir. Bunun yerine orta boyda olan duble paça şortları tercih etmelisiniz. Ayrıca bu tip şortları sadece deniz kenarında değil, şehirde de rahatlıkla giyebilirsiniz. Ayrıca sezonun yüksek bel modasına şortla da uyum sağlamanız mümkün. Birçok markanın yüksek bel şortları bu sezon çok moda.Yaşınızı dikkate alın

Üzerinizdeki kıyafetin yaşınızı ve stilinizi yansıtması çok önemli. Eğer 50 yaşın üzerindeyseniz spor tarzdaki şortlar tercih etmemelisiniz. Ama klasik tarzdaki duble paça, diz hizasındaki modeller size oldukça uyum sağlayacaktır.

Yayın tarihi: 26.06.2013
3355
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.