Mahmure

Ya sonra

Ya sonra

Her şey masallarda ki gibi başlamıştı. İlk bakış, ilk dokunuş, sevgi dolu sözcüklerin coşkusu ve çocukça utangaç bakışmaların ardından masalların değişmeyen son cümlesi " Onlar erdi muradına..."

Ya sonra
Masallar neden hep en güzel yerinde biter?

Yani masallar neden hep evlilikle biter?

Pamuk Prenses, Beyaz Atlı Prensi ile evlenir ve masal biter...

Kül Kedisi, Prens ile evlenir, masal biter...

Prenses kurbağayı öper, Kurbağa Prens olur, evlenirler, masal gene biter..

Peki YA SONRA?..

Belki de Prens, Külkedisinden çabuk sıkıldı ve üvey kız kardeşlerinden biri ile onu aldattı...

Kurbağa Prensle Prenses hayatlarının sonuna kadar mutlu mu yaşadılar sizce? Belki de güzel prensesin yüzünde zaman içinde siğiller çıktı ve evlilikleri kâbusa döndü.

Artık işin masal kısmı bitmiştir...

Onların da aşkı masallar gibiydi ve evlendiler. Yani masallara göre sona geldiler...

Adem'le Didem birbirlerini hala sevmektedirler. Ama evlilik, Adem'in sevgisini ve ilgisini açığa çıkartma reflekslerini köreltmiştir. Didem ise özgüveni ve özgür iradesi elinden alınmış mutsuz bir kadına dönüşmüştür. Tek tutunduğu onu yeniden hayata döndürecek işidir. Adem'i hala çok seviyordur. Kocasının peşinden ailesini, dostlarını, kariyerini bırakarak daha önce sadece haritalarda gördüğü şehirlere bile yerleşmekte tereddüt etmeyen Didem, şimdi aynı fedakarlığı Adem'den bekler. İşte tam bu sırada başka bir masalın prensi hikayemize girer.

Artık uyanma vakti gelmiştir...

Yayın tarihi: 29.09.2011
485
dahafazlası
YORUMLAR

harika bir flmdi yarı gözyaşı yarı kahkaha herkezin izlemesini tavsiye ederim yüzünüzde tebbessümle ayrılcağınız müthiş bir yapım olmuş herkezin ellerine emeğine sağlık.

aysenmed 12.03.2011 14:09:18
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.