Mahmure

Mahmure

Yaşam

Vinis'den aşk şarapları

Vinis'den aşk şarapları

Tanrılardan krallara, Denizli'den sizlere Vinis Şarapları

Güncellenme tarihi: 02.05.2014
Vinis'den aşk şarapları
Katılım formunu dolduran ilk 30 kişiye Vinis Şarapları hediye!..

Dianizos'tan bu yana Olympos Tanrılarının içeceği olan şarap, Anadolu şarapçılığının parlayan yıldızı Denizli'den 'Vinis' adıyla yola çıktı sizlerle buluşmak için.

İnsanlığın binlerce yıldır mayalandırdığı şarap kültürünü, varılan lezzetin ve kalitenin doruklarını artık Vinis Şarapları taşıyacak kadeh kadeh

Şarabın değeri modern çağlarla birlikte daha bir arttı, hatta yeniden keşfedildi. İşte, bu yeni keşfin vardığı son noktanın bir ifadesi olarak sizlerle buluşturuyoruz "Vinis"i.

Şarabın ana yurdunda, Anadolu'da; uluslararası yarışmalarda nefis üzümleri, kaliteli şaraplarıyla ödüller kazanan topraklarda; Denizli'nin Çal ilçesine bağlı Hançalar Kasabasında en modern yöntemlerle, en gelişmiş laboratuarların referanslarıyla ,en önemlisi de büyük bir aşkla ürettik 'Vinis'i. Çünkü çok iyi biliyoruz ki şarap aşkla üretilir.
Kuzu ailesinin kurduğu Erdel Şarapçılık'ın markası olan 'Vinis', işletmeye 15-20 kilometre uzaklıktaki bağlardan özenle toplanan kaliteli üzümlerden Louis Pasteur'un dediği gibi "bütün içeceklerin en sağlıklısı ve en temizi" olarak üretilmektedir.
2005 yılında başlayan faaliyeti, 2006 yılında Vinis Şarapları üretimiyle taçlandırdık, o günden bu yana geçen süre içerisinde bünyemizde harmanladığımız ve en gelişmiş paritelerle denediğimiz şaraplarımızı 2010 yılından başlayarak Vinis markasıyla şarap severlere sunmaya başladık.

Şarabın anayurdunda, Anadolu'da; insanlığın bildiği en eski içecek olan şarabı, en kaliteli üzümlerin yetiştiği topraklarda, en gelişmiş teknoloji ve şaraba değer katan bir lezzet ve özenle ürettik Vinis Şaraplarını.

Tanrılarla, krallarla, geçmiş zamanların kültürüyle, bugün artık şarabın değerini bilen, yeniden keşfedenlerle birlikte yıllanmak ve değerlenmek için 'Vinis'in şerefine!

Advertorialdır.

Katılım formunu dolduran ilk 30 kişiye Vinis Şarapları hediye!..
1756
dahafazlası
YORUMLAR

Şarabı fazla içemeyen biriyim, ama bu markanın öküzgözü çeşidini içtim bu kadar güzel bir lezzet olamaz diye düşünüyorum.

Havva 15.06.2011

ve şarabı sizler için büyük bir zevkle tadıcam :)))

snaketnur 16.02.2011

bu şarabı tatmayı çooook istiyorummm

funda şahin 14.02.2011

çooooook güsel bir şarap

gamze 13.02.2011

iyi :D içilir o şarapda bee

ömer 11.02.2011

vinis şarabi çok güzel bizede bir hediye olur

mura57 08.02.2011

citys de tanıtımları vardı yılbaşında.Peynirler harikaydı:)ben boğazkeresini tattım.süperdi

patates 07.02.2011

Citys de bu markanın boğazkeresini tatmıştım,muhteşem bir içimi vardı.14 şubatta gene oradalarmış tadım için.gidin bedavaya deneyin:)

patates 07.02.2011

BU TÜR BİLİNMEYENLERİ ÖĞRENMEK VE ÖĞRETMEK GEREK AMA DAHA İLGİNÇ VE ÇEKİCİ BİR SİSTEMLE...

ALİ KEMAL 07.02.2011

vinis viski değil, aşk şarabı...

Pinot 05.02.2011
DAHA FAZLA YORUM GÖSTER