Mahmure

Ünlü Oyuncular Aynı Sahnede Buluştu!

Ünlü Oyuncular Aynı Sahnede Buluştu!

28. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları kapsamında sergilenen tiyatro oyununa ünlü oyuncular eşlik etti.

28. Yıl ENKA Kültür Sanat Buluşmaları, 23 Şubat Salı akşamı Craft Tiyatro’nun Personel oyununu ağırladı. Dolunay Soysert ve Aslı Enver’i aynı sahnede buluşturan oyun, modern çalışma koşullarına eleştirel bir yorum getiren ilginç öyküsüyle seyirciden büyük alkış aldı. İş yaşamında çalışanların maruz kaldıkları baskıyı, insanların güçle kurduğu ilişkiyi ve hiyerarşiyi anlatan hikaye, çalışanların yaşadığı tacize sahne ışığı altında dikkat çekti.Baharın İlk Gününde Sahnede Bir Yaz Gecesi Sıcaklığı

Sanatın daimi destekçisi ENKA Kültür Sanat, 1 Mart 2016 tarihinde “En Kısa Gecenin Rüyası” oyunuyla Moda Sahnesi’ni ağırlıyor. Mert Fırat, Melis Birkan, Onur Ünsal ve Beyza Şekerci’nin aralarında bulunduğu oyuncu kadrosuyla oyun, seyirciye büyülü bir gece yaşatacak.ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları, yeni haftaya sıcak bir başlangıç yapıyor ve seyircisini, William Shakespeare’in “Bir Yaz Gecesi Rüyası” adlı ünlü komedyasından uyarlanan “En Kısa Gecenin Rüyası” oyunuyla buluşturuyor. 1 Mart Salı akşamı saat 20.30’da ENKA Oditoryumu’nda sahnelenecek oyun, izleyiciyi fantastik bir masal dünyasına davet ediyor.Düşlerin ve gerçekliğin birbirine karıştığı, aşkın ve yanılsamanın iç içe geçtiği oyun, Kemal Aydoğan’ın rejisiyle sahnede olacak. Oyunda Onur Ünsal, Mert Fırat, Beyza Şekerci, Melis Birkan, Murat Tüzün, Volkan Yosunlu, Ezgi Coşkun, Caner Erdem, Mert Şişmanlar, Hasan Demirtaş, Alper Baytekin ve Çağlar Yalçınkaya performans gösterecek.28. Yıl ENKA Kültür Sanat Tiyatro Buluşmaları’nın etkinlik programı için facebook.com/enkakultur ve twitter.com/enkakultur adreslerini takip edebilir, etkinlik biletlerine Biletix.com, Biletix satış gişeleri, Çağrı Merkezi ve ENKA Kültür Sanat’tan ulaşabilirsiniz.

Yayın tarihi: 24.02.2016
2323
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.