Mahmure

Transformal Nefes İle Hayatınızı Değiştirin

Transformal Nefes İle Hayatınızı Değiştirin

İçsel Doğum Rehberi ve Transformal Nefes Eğitmeni Fatma Seyhan Yıldırım, Transformal nefesi ve faydalarını anlattı...

Güncellenme tarihi:

NEDEN BU MESLEĞİ SEÇTİNİZ ?

2010 yılında tanıştığım Transformal nefesle dünyam değişti diyebilirim. O tarihten itibaren de nefeste derinleşmek öğrenmek ve öğretmek adına birçok eğitim aldım. Yüzlerce danışandaki değişimi dönüşümü gördüm. Ayrıca nefesin doğumdaki mucize etkisinin bilincinde bu konuda da eğitim aldım. Hem eğitim veriyor hem de doğumlara katılıyorum.

Doğru nefes almaya niyet eden tüm danışanlarıma nefesi özveri ile anlatıyorum. Ayrıca biz büyük bir aileyiz ve danışanın isteği ile kendi konforu için en yakın ulaşabilecek koç ve eğitmen arkadaşlarıma da yönlendiriyorum. 

Transformal Nefes nedir?

Transformal Nefes, kendi kendini iyileştirici ve dönüşümsel bir süreçtir. Bu süreç, elektromanyetik alanda düşük titreşimli enerjiyi sürekli olarak yükselten ve değiştiren yüksek frekanslı enerjiden yararlanır (bu enerji Transformal Nefes sistemi ile sağlanır) ve böylece bilinç, titreşim kalitesi ve deneyimde değişiklikler gösterir ve böylece doğuştan gelen sevincimizin bütünlüğümüze nüfuz etmesine neden olan kalıcı bir rahatlama tekniğidir.

Ve çok daha fazlası……

Transformal Nefes (TN) Amerikalı bir metafizik doktoru olan Judith Kravitz tarafından geliştirilen 40 yıla yakın süredir Amerika ve Avrupa’da uygulanan dünyadaki en güçlü kendi kendini iyileştirme ve arındırma metodudur.

Transformal Nefes ne fayda sağlar ?

-Vücudumuzdaki ve hücrelerimizdeki oksijen oranı artar. Bağışıklık sistemimiz güçlenir.
-Detoksifikasyon kapasitemiz artar.Enerji seviyemiz yükselir.
-Bilinçaltımızda ve hücre hafızamızda birikmiş olan tüm eski ve negatif kayıtlarımızın, yanlış inançlarımızın, geçmiş travmalarımızın temizlenmesini sağlar.Stresi yok eder.
-Öfke, korku, tedirginlik, keder, suçluluk duygusu gibi bastırılmış duyguları sevgiye dönüştürür. Hayattan zevk almamıza engel olan tüm tıkanıklıklarımızı temizler.
-Birlik hissinin oluşması ile hayatı daha sevgi dolu, anlayışlı ve şefkat dolu yaklaşmamızı sağlar.

Nefesle tedavi diyorsunuz nasıl oluyor ?

Vücudun sağlıklı hücreler üretebilmesi için ihtiyaç duyduğu temel unsur yüksek oksijenli kandır. Sağlıklı olmak için, ön şart sağlıklı bir hücresel vücut yenilenmesidir; ki bir çok hastalık için panzehir olduğu kanıtlanmıştır. Öte yandan, eğer çoğu insan nefes alırken solunum sisteminin üçte birini kullanıyorsa, sağlıklı olmak için gereken hava ve oksijenin yaklaşık %25'ini alıyor demektir.

Değerlendirme ve eğitim sonrasında, Transformal Nefes tekniği ile tüm solunum sisteminiz açılarak içeri ve dışarı akışın daha sık ve daha serbest olması sağlanır.

Hava ve oksijenin sadece sağlığımızı korumada değil, hastalılardan kurtulma ve tedavi etmede de önemli rol oynadığı kati bir tıbbi kanıttır.

Birçok hastalığın yanı sıra günümüzde yaygın Astım, Tansiyon, kalp hastalığı ve Kanserde oksijensizliğin önemini bilim adamları da yaptıkları çalışmalarda kanıtlamışlar. Birkaç örnek verecek olursak.

“Kanserin tek bir ana sebebi var. Vücudun düzgün oksi jen soluyan hücrelerinin yerini oksijensiz soluyabilen hücrelerin almasıdır.”

Dr. Otto Warburg
Tıp Dalında Nobel Ödülü Sahibi (Kanser Araştırmaları üzerine)
Oxygen-Oxygen-Oxygen (Oksijen - Oksijen - Oksijen)

"Hastalık toksinlerin vücuttan hatalı bir şekilde atılmasının sonucudur. Oksijen toksinlerden arınmada vücuda yardımcı olan en önemli öğedir."

Ed McCabe
Oxygen Therapies, A New Way Of Approaching Disease (1988)
(Oksijen Terapileri, Hastalıklara Yaklaşımın Yeni Bir Yolu (1988))

“Koroner kalp hastalığı, kalbin yeteri kadar oksijen alamamasından kaynaklanır.”

Dr. Dean Ornish

“...bir kalp hastasına öğretilmesi gereken ilk şey sağlıklı nefes alma olmalıdır. Dixhoorn adında bir doktor tarafından yapılan Hollanda kökenli bir araştırmada, iki grup kalp hastaları karşılaştırılmıştır. İlk gruba basit bir şekilde diyafram nefesi alma öğretilirken, ikinci gruba nefes alma konusunda herhangi bir eğitim verilmemiştir. Nefes almayı çalışan grup bir daha kalp krizi geçirmezken, ikinci gruptaki 12 üyeden 7'si takip eden 2 hafta içerisinde ikinci kalp krizini geçirmiştir.”

Gay Hendricks, Ph.D.
Conscious Breathing (Bilinçli Nefes Alma), sf.16

“Yılda 1,5 milyon kalp krizinin ana sebebi oksijen yetmezliğidir.”

Dr. Richard Lippman
Tanınmış bir Araştırmacı

“Santa Barbara, California'dan Lenfolojist, Dr. Jack Shield nefes almanın lenfatik sistem üzerindeki etkileri üzerine bir araştırma yapmıştır. Vücut içerisinde kameralar kullanarak, derin diyafram nefesi almanın vakum etkisi yaratarak, kan dolaşımı yoluyla lenfleri emerek, lenf sisteminin temizlenmesini teşvik ettiğini bulmuştur. Bu durum toksinlerden arınmayı normal hızın 15 katına kadar yükseltmiştir.”

J. Shields, MD
Lymph, Lymph Glands And Homeostasis, Vol. 25 No. 4, Dec 92, pp.147-153
(Lenf, Lenf Bezleri, ve Özdenge - 25. Cilt, No.4 Aralık 1992 sf. 147 - 153)

“Oksijensiz kalmaya başlayan hücreler küçük panik sinyalleri göndererek vücudun genelinde sürekli bir şüpheli endişe, korku ve felaket duygusu hissettirir. Bu düşük seviyede genellenmiş uyarı, birey tarafından sadece "arka planda gürültü' olarak algılanır. Ya da başka endişe kaynaklarına bağlanır... İnsanlar çok ender olarak bu bitkinlik, acizlik, endişe vb. gibi anlaşılması güç duyguları hücresel oksijen yoksunluğun belirtileri olduğundan şüphelenir.”

The Townsend Letter For Doctors

Doğru nefes almayı nasıl öğrenebiliriz?

Bireysel seans alabilirsiniz. Tek seanslık, tam günlük, 2,5 günlük ve 5.5 günlük toplu seminerlere katılabilirsiniz. Aralarındaki fark daha fazla bilgilendirme ve seans çokluğu diyebiliriz. Koç olmak isterseniz de 5.5 gün eğitimin birinci basamağı sayılıyor ve devamı o seminerde anlatılıyor .

Yayın tarihi: 17.11.2017
1897
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.