Mahmure

Sinomarin ile sağlıklı günler...

Sinomarin ile sağlıklı günler...

Sinomarin ile burnunuzu yıkayın, temiz tutun, sağlıklı kalın...

Sinomarin ile sağlıklı günler...
Soğuk havaların etkili olmaya başladığı şu günlerde grip, soğuk algınlığı ve diğer solunum yolu hastalıklarına yakalanma riski daha çok artıyor. Nefes aldığımızda burun yoluyla vücudumuza girebilecek bakteri ve viruslerın hastalığa sebep olmadan vücuttan atılabilmeleri için burun temizliğine de çok dikkat etmek gerekiyor. Salgın hastalıkların en yoğun yaşandığı soğuk aylarda doğal deniz suyu Sinomarin ile burnunuzu yıkayın, temiz tutun, sağlıklı kalın...

Sinomarin, hipertonik özelliğiyle, hem burun akıntısını durduruyor hem de oluşan tıkanıklıkları açıyor. Uzun süreli kullanıma uygun olan Sinomarin, yenidoğandan itibaren her yaş grubunda istenilen sıklıkta kullanılabiliyor.


Sinomarin'in her türlü burun akıntısında etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanmıştır. Soğuk havalarda hastalıklara karşı önleminizi almak ve burun tıkanıklığı ve akıntısına bağlı hastalıklardan korunmak istiyorsanız uzmanlar doğal deniz suyu Sinomarin'in kullanılmasını öneriyorlar.

Daha fazla bilgi için www.genesis.gen.tr
Yayın tarihi: 04.10.2011
479
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.