Mahmure

Serpil Şahin’den “Aşk yemeği acılı sever” kitabını kaçırmayın!

Serpil Şahin’den “Aşk yemeği acılı sever” kitabını kaçırmayın!

Bir kitap düşünün; okurken bazı hatıraları anımsayabileceğiniz, “Aaa, doğru ya, aynen böyle olmuştu!” diyebileceğiniz... Satır aralarında karşınıza çıkan bu kadın ya da adamlardan biri siz olabilir misiniz?

Güncellenme tarihi:

Bir kitap düşünün; okurken kızabileceğiniz, gülebileceğiniz, bazı hatıraları anımsayabileceğiniz,
“Aaa, doğru ya, aynen böyle olmuştu!” diyebileceğiniz... Satır aralarında karşınıza çıkan.
bu kadın ya da adamlardan biri siz olabilir misiniz?


Size; sizi ve hislerinizi anlatan küçük küçük öyküleri derledik ve Aşk Yemeği Acılı Sever kitabını oluşturduk. Bu kitapta acının da aşka dahil olduğunu, acıyı gözardı etmek yerine kabullenmek ve normalleştirmek gerektiğini göreceksiniz. Okuduğunuz birbirinden farklı hikayelerle; zaman zaman kendinize kızacak, zaman kendinize gülecek, zaman zaman yalnız bir birey olmaktan korkacaksınız.

Aşk Yemeği Acılı Sever, Serpil Şahin’in nam-ı diğer Kalembitijeyn’in Epsilon Yayınevi etiketi ile çıkardığı ilk kitap. Blogunda ve bazı kadın sitelerinde yazdığı, yazıp da yayınlamadığı hikayelerden oluşuyor.

Yazar, satırlarına başlamadan önce yazdıkları ile ilgili birkaç ipucu vermeyi de ihmal etmiyor...

“Yaşadıklarıma... Yaşayamadıklarıma...

Yaşamak istediklerime...

Hayallerime...

Sevgime... Küskünlüğüme... Öfkeme...

Sana... Ona... Hepinize...”

Yaşadığınız kötü deneyimlere, yaşayamadıklarınıza, yaşamak istediklerinize daha ne kadar hayıflanacaksınız? Hayalleriniz daha ne kadar hayal olarak yaşamaya devam edecek? Küskünlüğünüz, öfkeniz daha ne kadar sevginizin önüne geçecek? Siz haricinde başkalarının istediklerine daha ne kadar evet diyeceksiniz? Ne zaman kendinizi dinlemeye başlayacaksınız? Yaşlandığınızda mı istediklerinizi elde edeceksiniz?

Buyurun, tüm bu soruların ve kendinize sorduklarınızın cevaplarını birlikte Aşk Yemeği Acılı Sever kitabında arayalım.

Mahmure.com Editörü: Duygu ÇELİKKOL

Yayın tarihi: 10.01.2013
1540
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.