Mahmure

Scotch-Brite™’ile Tertemiz Evler Mutlu Kareler!

Scotch-Brite™’ile Tertemiz Evler Mutlu Kareler!

Scotch-Brite™ baharın yaklaşmasıyla beraber, tüketicilerini temizlik sonrası mutluluklarını yansıtan fotoğraflarını facebook'ta paylaşan 100 kişiye ''Scotch-Brite™'' Bahar Temizliği Paketi” kazandırıyor!

Komple ev temizliği için yeni ve pratik çözümler geliştiren, 3M’in temizlik ürünleri pazarındaki yenilikçi ve lider markası Scotch-Brite™, bahar temizliğine hazırlananlar için yepyeni bir kampanya başlattı. “Tertemiz evler, mutlu kareler” kampanyasında Scotch-Brite™, temizlik sonrası mutluluğu ve sevgiyi yansıtan fotoğraflarını çekip “Temizlik Ne Rahat” facebook sayfasında paylaşanlar arasından fotoğrafı en çok beğenilen 100 kişi, “Scotch-Brite™ Bahar Temizliği Paketi” kazanıyor.

“Temizlik Ne Rahat” sloganıyla temizliği rahat ve keyifli hale getirmeyi amaçlayan Scotch-Brite™’ın yeni kampanyası çerçevesinde düzenlenen yarışmada, Scotch-Brite™ ürünlerini kullanırken çekilen fotoğraf karelerini 1 Nisan – 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında facebook üzerinden www.facebook.com/temizliknerahat adresinden paylaşan ve en fazla beğeni alan 100 kişi bahar temizliği döneminde, Scotch-Brite™ süngerleri ve temizlik bezleri ürünlerinden oluşan “Bahar Temizliği Paketi” kazanacak.

Yayın tarihi: 14.05.2015
1302
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.