Mahmure

Organizatör  

Organizatör  

Bu mesleği seçerken uzun çalışma satlerini ve düşük geliri kabullenmeniz gerekiyor.

Bu mesleği seçerken uzun çalışma satlerini ve düşük geliri kabullenmeniz gerekiyor. Çünkü planlama gün içinde yapılıyor, olay ise akşam ya da haftasonu gerçekleşiyor.

Üstelik işler yolunda gitmediğinde sorumluluğu üstlencek kişinin kendiniz olacağınızı da unutmayın! Unutmamanız gereken bir diğer can sıkıcı durum da, müşterilerinizin son dakikaya kadar organizasyonun mükemmelliğinden emin olmayacağı ve sürekli anlamsız sorular sorarak sizi bunaltacağı! Bütün bu olumsuzlukları kaldıracak sabrınız varsa ve hala organizatör olmak istiyorsanız iyi tarafları da olduğunu hemen belirtelim.
Her zaman yeni fikirler üretip, yaratıcılığınızı sergileme fırsatı bulabileceğinizden hoş vakitler geçirebilirsiniz. Ancak çok iyi derecede organizasyon ve detay izleme yeteneklerine sahip olmanız gerekiyor. Çünkü bu işte zaman limitleri ve bir çok stresli insan ile birlikte olmak zorundasınız.
Işıklandırmadan, yiyecek içeceğe, yöneticilerden evlenmek üzere olan çiftlere kadar pek çok farklı karakter oluyor karşınızda.

Yayın tarihi: 26.04.2001
276
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.