Mahmure

Ölmek istemeyen kadınlar... Evlenmeyin!

Ölmek istemeyen kadınlar... Evlenmeyin!

Bir kadın daha öldürüldü... Evet bir kadın daha, "iyi günde, kötü günde" diyerek hayatını birleştirdiği, çocuğunun babası olan adam tarafından tabanca ile vurularak öldürüldü! Eşine boşanma davası açan Adanalı Ezgi Köseoğlu kocası tarafından vuruldu.

Ölmek istemeyen kadınlar... Evlenmeyin!
Adana'da eşinden ayrı yaşayan ve boşanma davası açan Ezgi Köseoğlu, çocuklarını görmek için gittiği kayınpederinin evinde kocası Mehmet Köseoğlu tarafından tabancayla vurularak ağır yaralandı. Ezgi Köseoğlu kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olay, bu gece Onur Mahallesi 45018 Sokak 12 numaralı evde meydana geldi. Adana'da oturan Ezgi Köseoğlu, yaklaşık 1 yıl önce geçimsizlik nedeniyle eşi ve biri kız iki çocuğunu terk ederek Adıyaman'da yaşayan babasının yanına yerleşti.

Bu süre içerisinde eşi Mehmet Köseoğlu'na boşanma davası açan ve mahkemeleri halen devam eden Ezgi Köseoğlu, 5 ve 8 yaşında olan çocuklarını görmek için bu akşam kayınpederi Osman Köseoğlu'nun evine geldi.

Genç kadın, burada kocası Mehmet Köseoğlu ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu, Mehmet Köseoğlu yanında taşıdığı tabancasını çekerek, eşine 3 el ateş etti.

Başından ve omzundan aldığı kurşunlarla ağır yaralanan Ezgi Köseoğlu, ambulansla Adana Numune Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Ağır yaralanan Köseoğlu Beyin Cerrahi Servisi Yoğun Bakım Ünitesi'ne kaldırıldı. Polis, olaydan sonra kaçan Mehmet Köseoğlu'nu bulmak için araştırma başlattı.

Kurtarılamadı!

Mehmet Köseoğlu tarafından tabancayla vurularak ağır yaralanan ve Adana Numune Hastanesi yoğun bakımda tedavisi süren Ezgi Köseoğlu yapılan tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


Yayın tarihi: 22.08.2011
560
YORUMLAR

yazık ya ne hale geldik

pes 24.08.2011 14:57:29

Her gün Kadın ölüm sayısı pkk dan çok.. PKK 30 günde 30 şehit etmiş ama erkek terörü 30 günde 115 kadının canını almış..Her gün 3-5 kadın cinayeti görmekten duymaktan bıktık Merak ediyorum bu erkeklere ne oldu...Tahammülsüz zayıf Sapık manyak katil bir erkek sürüsü var demekki bolca etrafımızda...Yanlış yetiştirilen erkekler zayıf oluyorlar zavallı ve çaresizler..Ayakları üstünde duramayan bir sürü adam var demekki...Devletin umrunda mı her gün ölen kadın sayısı... Bu devletin yarı nufusu erkekse yarı nufusu kadındır...Onlardan da oy alıyorsun...Ama kadını koruyamıyosun işte..

realist 23.08.2011 16:08:46

devlet bi kadını koruyamıyor kaldı ki pkk yı yok edicek... oldu!!!!

oha 23.08.2011 14:15:07
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.