Mahmure

Okyanus terapisi ile yenilenin

Okyanus terapisi ile yenilenin

SENSE Renaissance bedensel, zihinsel ve ruhsal dengenizi sağlayarak hayatı yeniden keşfetmeniz için birbirinden farklı terapileri doğadan alıp şehrin merkezine getirdi. Kendinizi uçuyor gibi hissedeceğiniz Okyanus Terapisi (Floating Therapy) bunlardan sadece biri.

Okyanus terapisi ile yenilenin
Sense terapilerinden biri olan Okyanus Terapisi (Floating therapy) dünyada son 50 yıldır; sporcuların performanslarının artırılması ve sakatlıklarının iyileşme sürecinde, Holywood yıldızlarının güzellik ve sağlık kürlerinde, kadınların özellikle hamilelik ve menopoz gibi zorlu dönemlerinde ve her yaştan insanın daha sağlıklı ve zinde bir beden ve zihne sahip olmalarında kullanılan bir yöntem. Şimdi siz de daha kaliteli bir yaşama ve daha üretken bir zihne sahip olmak için SENSE Renaissance'ta Okyanus Terapisini uygulayabilir, kendinizi yenileyerek hayatı yeniden keşfedebilirsiniz.
Okyanus Terapisi tüm dış etkilerden yalıtılmış, yoğun miktarda Epsom tuzu içeren sizin için hazırlanmış, mühendislik harikası bir havuzda gerçekleşiyor. Havuzun derinliği sadece 30 cm olsa da Epsom tuzunun güçlü kaldırma kuvveti sayesinde kendinizi okyanusta gibi hissediyorsunuz. Hem de uçar gibi. Bu uçma hissi yerçekimi kuvvetinin azalması nedeniyle bedeninizin hafiflemesi sonucu oluşuyor.

Zihniniz bir süre sonra "theta" yani uyku öncesi gevşeme haline geçiyor ve havuz o andan itibaren mucizesini göstermeye başlıyor. Sadece bir saatlik seanslarla gerçekleştirilen terapi düzenli kullanıldığında kireçlenmeden, bağımlılık sorunlarına, spor sakatlıklarından, konsantrasyon ve uyku problemlerine, kan dolaşımı sorunlarından, fobilerden kurtulmaya kadar çeşitli bir çok bedensel ve zihinsel sorunun çözümünde etkili oluyor. Ayrıca yapılan çeşitli araştırmalarda Epson tuzunun bedensel ve zihinsel tedavi etme özelliğinin yanı sıra düzenli kürlerle cilt bakımında etkin olduğu ve cildi sıkılaştırarak daha genç ve diri bir görünüm verdiği kanıtlanmıştır.

Okyanus terapisi bugün doktorlar tarafından alternatif bir tedavi yöntemi olarak özellikle hamilelere, sporculara, yoğun yaratıcılık ve konsantrasyon isteyen mesleklerde çalışanlara, sınav stresi yaşayan öğrencilere ve çeşitli nedenlerle kronik iskelet ağrıları olanlar ile depresyon hastalarına tavsiye ediliyor.
Yayın tarihi: 29.06.2011
451
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.