Mahmure

Okan Bayülgen mutluluğun fotoğrafını çekti!

Okan Bayülgen mutluluğun fotoğrafını çekti!

Okan Bayülgen, Özsüt'ün nefis pastalarını yiyen mutlu yüzlerin fotoğraflarını çekti. Fotoğraflar, pasta kartı ve bloknot haline getirilerek Özsüt mağazalarında satışa sunuldu. Satıştan elde edilen gelir TEGV (Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı)'e bağışlanacak!

Güncellenme tarihi:
Okan Bayülgen mutluluğun fotoğrafını çekti! 
<br/>
Özsüt'ten "mutluluk tadında" bir sosyal sorumluluk projesi...

Paylaşıma ve dayanışmaya önem veren Özsüt, marka olarak yakaladığı başarının mutluluğunu önce çocuklarla paylaşmak amacıyla, 'Mutluluk Tadında' isimli sosyal sorumluk projesi geliştirdi. Projeden elde edilecek gelir is, çocukların eğitimi için kullanılmak üzere TEGV'e bağışlanacak.

Proje ile aynı zamanda toplum genelinde çocukların eğitimi konusunda duyarlılık yaratılması ve bunu yaparken aynı zamanda sanatın toplum yararına projelerde kullanılabileceğine dikkat çekilmesi amaçlanmış.

Okan Bayülgen mutluluğun fotoğrafını çekti!

Projenin ilk aşamasında Okan Bayülgen tarafından Özsüt ürünleri yiyen mutlu yüzlerin fotoğrafları çekildi, bunlar pasta kartı ve bloknot haline getirildi. Bu hazırlanan malzemeler Özsüt mağazalarında satışa sunuldu.

Satıştan elde edilen gelir TEGV (Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı)'e bağışlanacak.

Pasta Kartı adet fiyatı 1 TL
Bloknot adet fiyatı 3 TL

Siz de mutluluğun resmini paylaşın!

Projenin ikinci aşamasında ise 15 Şubat 2011 Salı günü aktif edilen www.mutluluktadinda.com sitesine tüketiciler tarafından Özsüt ürünleri tüketilirken çekilen fotoğraflar yüklenmeya başlandı.

Okan Bayülgen tarafından yapılacak seçim ile bu fotoğraflar pasta kartı ve bloknot yapılarak yine TEGV yararına mağazalarında satışa sunulacak.Burcunuza göre çikolata tavsiyeleriYayın tarihi: 16.03.2011
1091
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.