Mahmure

Ofiste aşk olur mu?

Ofiste aşk olur mu?

Çoğumuz aynı işyerinden biriyle beraber olmanın riskli olduğunu düşünürüz. Fakat kaçımız bu kurala uyup hoşlandığımız insanı reddederiz. Cevabı tahmin etmek zor olmasa gerek...

Bazı kişiler için aynı işyerinde çalışan insanların beraber olması gayet doğal karşılanır. Zaten haftada 60 saat çalışan birinin işyerinden başka bir yerde birini bulması oldukça zor bir ihtimaldir.

İşyerinizden biriyle beraber olmanın iyi yanları da vardır kötü yanları da. İlk olarak romantizm ölse de ondan kaçamazsınız çünkü onu her zaman görmek zorundasınızdır. Kötü giden bir işyeri aşkı ise kariyerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Aslında ilişkinin iyi ya da kötü olması size bağlıdır.

Akıllı olun

Bütün hayatınızın açık bir kitap gibi sayfa sayfa okunmasına izin vermeyin. Onunla akşam yemeğine çıkmadan önce birlikte geçirdiğiniz anları başkalarına anlatmayacağına emin olmanız gerekmektedir. Yani sır saklayabilen biri olması önemlidir.

Kendi hayatınız olsun

Her dakikanızı sevgilinizle geçirmek zorunda değilsiniz. Bu hiçbir ilişki için iyi olmaz.

İşten bahsetmeyin

İşten başka ortak konular bulmalı ve birlikte geçirdiğiniz özel anlarda iş dışındaki konulardan konuşmalısınız.
Yayın tarihi: 16.10.2006
734
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.