Mahmure

Ocak ayında öne çıkan konserler

Ocak ayında öne çıkan konserler

İşte sizler için seçtiğimiz Ocak ayı konserleri...

Güncellenme tarihi:

Koray CandemirKoray Candemir, son birkaç yıldır yaşadığı yurtdışı serüveninden sonra yuvasına dönüp solo çalışmalarına başladı.Önce sahne performanslarıyla dinleyicisiyle buluşmayı isteyen müzisyen, önümüzdeki aylarda kariyerinin 2. solo albümünü çıkarttı. Yeni ekibi ve repertuar ile her Cuma gecesi 00.30'da Beyoğlu Hayal Kahvesi sahnesi’nde.

Mekan: BEYOĞLU HAYAL KAHVESİ
Konser Tarihi: 24 Ocak, 2014 - 23:45
Fiyat: 1. Kategori - 30.00 TL (1 İçecek Dahil)


Feridun Düzağaç

Sevilen aşk şarkılarının başarılı yorumcusu Feridun Düzağaç, 25 Ocak'ta Jolly Joker İstanbul'da...
İlk kez Mersin’de bir grubun solisti olarak şarkı söylemeye başlayan Feridun Düzağaç, kendi müziklerini üretmeye 1988’de üniversiteden dört arkadaşıyla birlikte kurduğu "Tını" grubuyla başladı. 1990’lı yıllardan beri melankolik şarkı sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Düzağaç, 2009 Kral Tv Video Müzik Ödüllerinde "Beni Bırakma" şarkısına çektiği klip ile "Yılın Klibi" ödülüne layık görüldü. Feridun Düzağaç müziğin yanısıra televizyon ve sinema filmlerinde de rol aldı: 2005 yapımı "Gece 11.45", 2007 yapımı "2 Süper Film Birden" ve 2008 yapımı "Aşk Tutulması" isimli sinema filmleri ile "Derman" ve "Binbir Gece" dizilerinde kamera önüne geçti.

Mekan: Jolly Joker
Konser Tarihi: 25 Ocak, 2014 - 22:00
Fiyat: VIP - 90.00 TL - Normal - 39.50 TL


Bulutsuzluk Özlemi
Türkiye'de birçok ilke imza atan Bulutsuzluk Özlemi kendi türlerinin ilklerinden biri olma özelliğini taşıyor. Bugüne kadar kaydettikleri albümler ve Türkiye'nin her yerinde verdiği sayısız konserlerle müzik severlerin aklından hiç çıkmayacak bir yer edinen, müziğine Batı kaynaklı rock melodi ve ritimlerine Anadolu'nun yüzlerce yıllık birikimini de katmayı başaran ve bu sayede büyük ilgi gören, şarkı sözlerinde özellikle sosyolojik, psikolojik, ekonomik ve politik konuları işleyen Bulutsuzluk Özlemi, Türkiye'de uzun süre tartışılan "Türkçe sözlü rock yapılır mı?" sorusuna yaptıkları müzikle cevap verdi. Nejat Yavaşoğulları, Sina Koloğlu, Sunay Özgür, Deniz Demiröz ve Gencay Kıymaz 'dan oluşan grup; müzik serüvenlerinin 27. yılında Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde sevenleriyle buluşuyor.

Mekan:BEYOĞLU HAYAL KAHVESİ
Konser Tarihi: 30 Ocak, 2014 - 22:30
Fiyat: 25 TL


Levent Yüksel

Türkiye’nin en başarılı seslerinden Levent Yüksel, 24 Ocak'ta Jolly Joker İstanbul'da...
Sezen Aksu ve Uzay Hepari ile ilk albümünün çalışmalarına başlayan sanatçı, 1993 yılında Med-Cezir’i müzikseverlerle buluşturdu. Albümden çıkan "Yeter ki Onursuz Olmasın Aşk", "Tuana", "Kadınım", "Med Cezir" ve "Uçurtma Bayramları" isimli şarkılar oldukça beğenildi ve müzikalite anlamında dönemini aşan bir albüm olarak değerlendirildi. Sanatçı, ikinci albümü “Levent Yüksel’in 2. CD'si"ni 1996 yılında piyasaya sürdü. 1997 yılında çıkardığı single çalışması “Bi’daha” ulaşılması imkansız görünen bir satış rakamına ulaştı ve büyük ilgi görüp, maçlara slogan ve televizyon programlarına isim oldu. 1998 yılında üçüncü albümü “Adı Menekşe” yi yayınlayan sanatçı, 2000 yılında prodüktörlüğünü kendisinin yaptığı ve Sezen Aksu, Aysel Gürel, Bülent Ortaçgil, Mirkelam ve Ümit Sayın gibi çok önemli müzisyenlerle çalıştığı Aşkla isimli albümünü çıkardı. 2004’te Uslanmadım ve 2006’da Kadın Şarkıları albümlerini yayınladı.

Mekan: Jolly Joker
Konser Tarihi: 24 Ocak, 2014 - 22:00
Fiyat: VIP - 112.00 TL - Normal - 62.00 TL


Fettah Can

Üçüncü solo albümü “Yalanlar Cumhuriyeti”ni yayımlayan Fettah Can, 31 Ocak'ta Jolly Joker İstanbul'da hayranlarının karşısına çıkıyor...
Besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olan Fettah Can, sanatçılara verdiği söz ve bestelerle müzik sektörüne uzun yıllar unutulamayacak şarkılar kazandırdı. Türkiye’nin farklı bölge ve mekanlarında yaklaşık 15 yıldır sahne çalışmaları yapmakta olan Fettah Can, çıkardığı "Sana Affetmek Yakışır" ve "Boş Bardak" isimli iki digital single ile müzik listelerinde ilk sıralara yerleşti. Fettah Can şimdiye kadar Işın Karaca, Hande Yener, Gülben Ergen, Levent Yüksel, Zeynep Casalini, Demet Akalın gibi isimlerden dinlediğimiz şarkılarını yeniden düzenleyerek kendi yorumu ile "Aklımda Kalanlar" albümünde topladı. Fettah Can, albümünde yer alan yeni şarkıları ve unutulmayan hitleri ile müzikseverlerle buluşacak.

Mekan: Jolly Joker
Konser Tarihi: 31 Ocak, 2014 - 22:00
Fiyat: VIP - 112.00 TL - Normal - 51.00 TL

Yayın tarihi: 10.01.2014
812
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.