Mahmure

Mayıs Ayı’nın En Özel Günü: Anneler Günü!

Mayıs Ayı’nın En Özel Günü: Anneler Günü!

Annemizi mutlu etmek için en güzel hediye hangisi? Size yardımcı olmak için önerilerimize bir göz atın...

Güncellenme tarihi:

Anneler Günü Antik Yunan döneminden beri kutlanan en geleneksel özel günlerden biri. Biz de her yıl Mayıs ayının 2. Pazar gününü Anneler Günü olarak kutluyoruz. Bize hayat veren, sonsuz sabırları ve sevgileriyle bizi büyüterek bugünlere getiren annelerimize teşekkür etmek için bu eşsiz fırsatı kaçırmıyoruz.

Peki annemizi mutlu etmek için en güzel hediye hangisi? Hangimiz “acaba bu yıl ne alsam?” diye uzun uzun düşünmüyoruz? Size biraz yardımcı olmak için önerilerimizi yazalım istedik:

Güzel bir yemek hazırlayın

Önemli olan birlikte keyifli vakit geçirmek, tabi ki dışarıda güzel bir kahvaltı yapabilir ya da akşam yemeği için şık bir yere gidebilirsiniz. Ama hiçbiri kendi ellerinizle hazırladığınız yemeğin yerini tutmayacaktır anneniz için. Yıllarca sizi besleyip büyüten annenizin sizin elinizden yediği yemek O’na unutamayacağı bir teşekkür olacak.
Çiçek alın

Evet, klasik dediğinizi duyar gibiyiz. Ama hangi kadın çiçeklere bayılmaz ki? Bir de çiçeklerin dilinden anlarsanız annenizi çok mutlu edeceğiniz kesin. Mesela kocaman bir demet papatya ile annenize olan tertemiz duygularınızı ifade edebilirsiniz. Ya da şık bir saksıdaki mor menekşeler ile annenizden öğrendiğiniz alçakgönülllülük için O’na teşekkür edebilirsiniz.
En sevdiği kokuyu alın

Annenizin en sevdiği çiçeği almak bir seçenek olarak kenarda dursun, neden en sevdiği çiçeğin kokusunu bir şişe içinde hediye etmeyesiniz? Parfüm sürekli teninde taşıyacağı kokusu ile annenizi en çok mutlu edecek hediyelerden biri olabilir.
Oriflame’in sevgi kadar saf ve güzel kokusu Tenderly Promise, kalbindeki Beyaz Zambak notaları ile harika bir hediye seçeneği. Üstelik çocukların gülümsemesinden ve saf duygularından ilham alınalarak üretilen kokuyu alarak Dünya Çocuk Vakfı’na bağışta bulunmuş, bir çocuğun hayatına dokunmuş olacaksınız. Annenizin buna bayılacağına eminiz.

“Tenderly Promise EdT ve birçok hediye seçeneği için tıklayın”

En önemlisi, Anneler Günü’nde ya da sonrasında, annenize teşekkür etmeyi ve O’nu ne kadar sevdiğinizi söylemeyi unutmayın!

 

Yayın tarihi: 30.04.2015
1719
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.