Mahmure

Mahmure.com Mücevher Festivalinde!

Mahmure.com Mücevher Festivalinde!

Etkinlik boyunca yapılacak olan çekilişlerimize hepinizi bekliyoruz...

Güncellenme tarihi:

Mahmure.com online medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan Mücevher Alışveriş Festivali,     6 Şubat'ta Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda başlıyor!

Adından çokça söz ettirecek bu festivalde;

Pırlanta modasına yön veren tasarımlarıyla tanınan Ariş Pırlanta; Mahmure.com standına kayıt olan kişiler arasından yapılacak çekilişle, 1 kişiye Ariş Siyah Pırlanta Tek taş yüzük hediye ediyor.

Sevgili erkekler; Mahmure.com online medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan Mücevher Alışveriş Festivali'ne gelin! Mahmure.com standına uğrayarak çekilişe katılın ve Ariş Siyah Pırlanta Tek taş yüzük kazanın! Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz kadının herkesten farklı olduğunu ona hissettirin...
Sevgili kadınlar; Bu özel günde kendinizi şımartabilirsiniz. Mahmure.com online medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan Mücevher Alışveriş Festivali'ne gelin! Mahmure.com standına uğrayarak çekilişe katılın ve St.Valentine’s ruhunu Ariş Siyah Pırlanta Tek taş yüzük ile kutlayın! Farklı tarzınızı ortaya koyun...

Mahmure.com aynı zamanda çekilişe katılan 10 kişiye suya karşı dayanıklı, 20 kg. kadar ağırlık taşıyabilen, doğa dostu ve muhteşem desenlere sahip LOQI çanta hediye ediyor.

Etkinlik boyunca yapılacak olan çekilişlerimize hepinizi bekliyoruz...

Etkinlik Tarihleri : 6-7-8-9 Şubat

Etkinlik Saatleri: 10:00 - 22:00

Stand Numarası: Rumeli Salonu A05-07

Yayın tarihi: 03.02.2014
1360
YORUMLAR

Pırlanta çekilişi sonuçlarını göremedim yönlendirebilir misiniz?

Şenay Atagan 18.02.2014 22:22:47
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.